• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Liseliler toplaşın bakalım 45 gün izin.

Şimdi 45 gün lys izni , 20 gün devamsızlık , 25 günde izinli devamsızlık etti sana 3 ay . 9 ay okul var dersek 3 ayı giderse kaldı sana 6 ay . Sadece 6 aymı okula gidicez yane , hesaplarımda yanlışlık yok değilmi. :grin

Şimdi 45 gün lys izni , 20 gün devamsızlık , 25 günde izinli devamsızlık etti sana 3 ay . 9 ay okul var dersek 3 ayı giderse kaldı sana 6 ay . Sadece 6 aymı okula gidicez yane , hesaplarımda yanlışlık yok değilmi. :grin

Raporlu devamsızlığa giriyor bu izin :D

bu arada imzanda alucard var :D

LYS ye girmiyenler için kötü

Son düzenleme:
Rapordan hariçse güzelde raporu ben zaten gidip doktordan alıyorum ne anlamı var ki bu iznin ? 43.5 devamsızlığım var ilaç gibi olur vallahi bu izin :D

Hacı ben tam anlamadım olayı,bu 20gün devamsızlık hariç mi yoksa dahil mi? Yani ekstra bi 45gün mü? Eğer değilse bi anlamı olmuyacak zaten 18gün devamsızlık 10 gün rapor var.

veli'n okula izin belgesi göndericek okulda onaylicak oldu bitti 45 gün raporlu sanırım

Geri