• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lissandra

Countdown

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
1 Mar 2010
Puanı
10
Arkadaşlar Lissandra nasil bir şampiyondur, nerde oynar, tavsiye edermisiniz ? :)

veya neyi tercih edersiniz ? :)

konuyu açtim ama doğru yermi bilimiyorum :)

Son düzenleme:
Lissandra AP Carry olarak adlandırdığımız championların içine girer .. Genel olarak mid oynar fakat Support ve Top makuldur .. Support genelde tercih edilmez fakat denemenizi tavsiye ederim .. Topdada useless diyenlere inat Fnatic s0AZ'ın LCS'de oynamasının ardından bu tür laflar geride kalmıştır .. Kısaca bahsedicek olursak tam bir teamfight herosu .. Snared , Stun , Gap closer .. Ultisi OP

Bedia Ener seslendirmiş. Çok da güzel olmuş. Champion berbat olsaydı bile - ki değil Bedia Ener'in eşsiz seslendirmesi için oynanırdı :D

Lissandra teamfightlarda karşı takımın carrylerinden birini direk düşürüyo.Ultisi çok iyi.E skilli güzel kullanılırsa(güzel kullanılırsa dediğim E'yi attıktan sonra stun vb yiyince gidilmiyo,onu ayarlamak) ganklerden de rahatça kaçılabilir.Yine aynı skill sayesinde bot ve top lane'e rahatlıkla gank atabilirsin.Pasifi pek güzel değil yine işe yarıyorda biraz gereksiz buluyorum ben ama hoş champtir tavsiye ederim.

Lissandra çok kaliteli ve takım savaşlarında önemli bir yeri olan hero fakat onu satın almadan önce diğer ucuz ap heroları alsan daha çok işine yarar

hepinize teşekkür ederim hepsini alıcam çok sağolun :)

1 soru daha Elise ve Vayne nasil ? :)

Rp çekip 40 50 tl yatırcaksan 100 liraya tüm heroları açık 30 adet skini olan hesabımı satıyorum acil :D

Vayne ile early gamede biraz pasif oynarsın bi kaç kill alınca late gamede Hpden vuran skilli sayesinde tanklar bile karşısında duramaz oluyor sağlam.Elise'de aynı şekilde hem max hp hem less hpden vurduğu için anti tank gibi bişey shen vs gibi karakterler için top lanede rahat olur o da.

İyi bir vayne, kasamamış haliyle bile oyun taşıyabilir.

Hatta şöyle bir özet geçiyim, oyundaki "Tank'a dalmayın!" mantığı, yanında vayne oldugu sürece geçerliliğini yitirir ne yazıkki...

son isteklerım :) Vayne ve Lissandra için güzel bi rehber veya sizin kullandığıniz şekli verirmisiz ?

ve draven adlı şampiyonu almalımıyım :)

Lissandra kitle kontrolu ve Kaçış mekanizmaları ile TF de çok önemli bi şampiyon MİD ve Soloda Gayet güzel iş yapar Düzgün oynarsan OP nin dibi.

Geri