• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Logitech Extreme 3D Joystick Sahibi olan veya kullanan var mı ?

Terk-i Diyar

Administrator
Aktiflik
K.Tarihi
20 Nis 2009
Puanı
755
Biz buna 105 tl verdik aldık ama bunda titreşim özelliği yok mu ? Öyle laçka bir şekilde gevşek gevşek elimizde gezdiriyoruz. Şimdi insan istiyor ki madem eline zevk çubuğu alıyorsun biraz sert olsun ama bizim ki öle kendin geçmiş halde salık bir şekilde duruyor.
Şimdi bu zevk cubuğunu daha önceden kullanmış veya hala elinde tutan varsa bir yardımcı olsunda bende zevke geleyim. Sert modu yok mu bunun titreşimli hali vs. eğer varsa nasıl ayarlarız bir de onu söyleyin. @Kaya101 defol git konudan başka yerlere çekme konuyu.

• TitreşimHayır/Yok
  • KablosuzHayır/Yok
  • Tuş Sayısı12 Adet
Ayrıca bazı kişiler çok sert demiş sizde neden yumuşak anlamadım sorun olabilir.

17151.png

Kontrol elinizde

12 programlanabilir düğme, sekiz yönlü durum düğmesi ve seri ateş tetiği ile ihtiyaç duyduğunuz kontrol elinizde.

17152.png

Çevirme kolu

Aniden sert bir dönüş yapacak ve hedefe yakından dalışa geçeceksiniz; tek yapmanız gereken dümene kumanda etmek için bileğinizi çevirmek.

17153.png

Hepsi sizin

Düğme kişiselleştirme özelliği, farklı kumanda konfigürasyonları ve yazdırılabilir oyun profilleri ile tam aradığınız joystick; tam istediğiniz oyun keyfini sunuyor.

[h=2]\\ Özellikler[/h]
3d-pro-gaming-joystick-images.png

[h=3]HASSAS ÇEVİRME KOLLU DENETİM[/h][h=4]Her şey bileğinize kalmış[/h]Araştırmalar gelişmiş uçuşun, iç güdüler ve tepki süresine bağlı olduğunu göstermiştir. Pilotlara yardımcı olmak üzere laboratuvar ekibimiz Extreme 3D Pro için özel bir çevirme kollu dümen hazırladılar. Bu sayede küçük bir cihaz ile tek elle kontrol edebilirsiniz.

[h=3]12 PROGRAMLANABİLİR TUŞ*[/h][h=4]Yükünüzü özelleştirin[/h]Extreme 3D Pro tüm komutları parmaklarınızın ucuna getirir, böylece gözlerinizi ufuktan ayırmanıza gerek kalmaz. Her bir programlanabilir tuşu yapılandırarak basit tekli komutları yerine getirmelerini sağlayabileceğiniz gibi makroları karıştırarak çoklu tuş vuruşlarını, mouse hareketlerini ve daha fazlasını da ayarlayabilirsiniz.

• *Bazı profil ayarları için Logitech® Gaming Software'in etkinleştirilmiş olması gerekir ve bu ayarlar Linux® ve önceki Windows® tabanlı işletim sistemlerinde desteklenmez. Logitech® Gaming Software'egaming.logitech.com/support adresinden ulaşabilirsiniz.

[h=3]8 YÖNLÜ HAREKET İMKANI[/h][h=4]Baş parmağınızı çalıştırın[/h]Görüş açınızı veya silahınızı hızlı ve kolayca değiştirin, en tepedeki 8 yönlü tuş uçuş simulatörlerine özel girişleri doğru şekilde yakalamak üzere tasarlanmıştır.

[h=3]HIZLI ATEŞ TETİĞİ[/h][h=4]Hedefe kilitlenin ve tetiğe basın[/h]Extreme 3D Pro tetiğini istediğiniz veya ihtiyacınız olduğu kadar hızlı çekin ve parmağınızın her hareketinin eksiksiz yakalanacağından emin olun.

[h=3]Konforlu kavrama[/h][h=4]Uçuşun tadını çıkarın[/h]Bir görev daha yapın veya rahatça daha fazla düşmanı yok edin, saatlerdir oynuyor olsanız bile. Şekillendirilmiş kıvrımlar saatler süren rahat oyun oynama deneyimi için elinizin şeklini alarak destek verir.

[h=3]DENGELİ VE AĞIRLAŞTIRILMIŞ TABAN[/h][h=4]Yerini bilir[/h]Kapsamlı bir çalışmada her yana kayan bir joystick'in önemli bir olay esnasında performansa kötü etkisi olduğu bulunmuştur. Siz işinizi yaparken, ağır taban eğilip kalkmadan sabit duracaktır.

Son düzenleme:
Benim bir şey dememe gerek yok konuyu okuyan anlar zaten :D

Aslında hassasiyet pek iyi değil. İnce göremiyorsun geri bildirimi olmadıgı için deli baş tospa gibi joystıck 'i salla babam salla denk getirmek için. Sorun orada yoksa menevralar it dalaşı çok iyi sert mücadelelerde vuramasanda en azında sağlam kaçıyorsun :D ama dediğim gibi vuramıyorsun ince ayar yapamadığın için. Eğer rakip tek düze gidiyorsa alması kolayda kıvrak menavraları biliyorsa mümkün değil vuramıyorsun vuramayınca heatskeers kullanıyorsun (kilitleme) bu seferde adın noob'a çıkyor.
Yakız olsu geri bildirimini hiç aklıma getiremedim alırken olmadığını bilseydim kesinlikle almazdım.

Aslında hassasiyet pek iyi değil. İnce göremiyorsun geri bildirimi olmadıgı için deli baş tospa gibi joystıck 'i salla babam salla denk getirmek için. Sorun orada yoksa menevralar it dalaşı çok iyi sert mücadelelerde vuramasanda en azında sağlam kaçıyorsun :D ama dediğim gibi vuramıyorsun ince ayar yapamadığın için. Eğer rakip tek düze gidiyorsa alması kolayda kıvrak menavraları biliyorsa mümkün değil vuramıyorsun vuramayınca heatskeers kullanıyorsun (kilitleme) bu seferde adın noob'a çıkyor.
Yakız olsu geri bildirimini hiç aklıma getiremedim alırken olmadığını bilseydim kesinlikle almazdım.

Abi merak ettim hangi oyunda kullanıyorsun bunu? :D

Geri