• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Logo, Profil resmi, Kapak fotoğrafı

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Suph
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Suph

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 Mar 2010
Puanı
44
Merhaba arkadaşlar. Aranızda ps'tan anlayan arkadaşlardan bir ricam olacaktı. Hemen olayı özet geçeyim. Ben ve bir arkadaşım yerel bir radyoda radyo programı yapmaya başlamak üzereyiz. Şu an alt yapıyı hazırlıyoruz ve kısmetse, bir sorun çıkmazsa 2 Haziranda ilk canlı yayınımızı yapacağız. Radyo programımızın ismi ''Şarz Cihazı'' olacak. Bunun için açacağımız facebook sayfası için profil resmi ve kapak fotoğrafı ayriyeten yapabilirseniz birde logo yapmanızı istiyorum. Eli boşta olan müsait arkadaşlar varsa yapıp bana ulaştırırsa çok müteşekkir olurum. Teşekkürler, iyi forumlar.

canlı bağlantı olacaksa "devamlı dinleyici" & "baş belası" & " allah'ın belası " vs.. herşeye adayım tuna :D

edit: ayrıca CalypsOo ya bir ö.m at derim, yardımcı olabilir belki. referans olarak da imzayı yapmıştı :)

Son düzenleme:
canlı bağlantı olacaksa "devamlı dinleyici" & "baş belası" & " allah'ın belası " vs.. herşeye adayım tuna :D

edit: ayrıca CalypsOo ya bir ö.m at derim, yardımcı olabilir belki. referans olarak da imzayı yapmıştı :)
Kanka sana yerim her zaman var ama açıkçası ilk program için ben canlı bağlantı düşünmüyorum. Dinleyiciler ters köşeye yatırabilir. :D Zaten iki kişi olduğumuz için çok fazla interaktif, dinleyiciyle etkileşimli bir program olmayacak. İkimiz arasında ki konuşmalar olacak ve çok aşırıya kaçmamak şartıyla dinleyiciyi de bazı etkinliklerle yayına dahil edeceğiz ama matrax gibi yok şunu yap bunu yap oraya koştur buraya çat tarzında olmayacak. :D

Hayırlı olsun ben de uzun zaman profesyonel radyo yayını yapmıştım. Zevkli bir hobi.

Bende bir klavuz ve "şarz" diye geçiyor??

Nabah yani ? Kırk yıllık şarjı şarz mı yapalım kılavuzunda öyle geçiyor diye ? Yanlış yazmışlar işte.

maxigame de bile şarz yazınca kırmızıyla çiziyor altını.

uwm8nltu.jpg

Nabah yani ? Kırk yıllık şarjı şarz mı yapalım kılavuzunda öyle geçiyor diye ? Yanlış yazmışlar işte.

maxigame de bile şarz yazınca kırmızıyla çiziyor altını.

uwm8nltu.jpg

Doğrudur bende şimdi Türk Dil Kurumunun sitesinden öğreniyorum. ^^ Neden bu kadar agresifleştin anlamıyorum. (:

Doğrudur bende şimdi Türk Dil Kurumunun sitesinden öğreniyorum. ^^ Neden bu kadar agresifleştin anlamıyorum. (:

Aynı konuyu daha önce 20 kere konuşmuşumdur da ondan biraz smileyi eksik anlattım bu sefer :D

Hani olur ya

Anne bu ne ?
kuş :) :)
Anne bu ne ?
Kuş evladım :)
Anne bu ne ?
Kuş o da :)
Anne bu ne ?
kuş.
Anne bu ne ?
Kuş allahın belası. Kuş. Uçuyo işte. Ne olacak. Kuş.
Anne neden agresifsin ?

Alınmasın kimse :D Kızmayın bana :agla:

Aynı konuyu daha önce 20 kere konuşmuşumdur da ondan biraz smileyi eksik anlattım bu sefer :D

Hani olur ya

Anne bu ne ?
kuş :) :)
Anne bu ne ?
Kuş evladım :)
Anne bu ne ?
Kuş o da :)
Anne bu ne ?
kuş.
Anne bu ne ?
Kuş allahın belası. Kuş. Uçuyo işte. Ne olacak. Kuş.
Anne neden agresifsin ?

Alınmasın kimse :D Kızmayın bana :agla:
Tamam o zaman anne. :D

Sana bu konuda isterlerse Mooom ve Kaoz diyebilirim. Maxigame tarihinde benim gördüğüm en iyi psmaster'ler.

Geri