• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lojistik işlemleri

Aktiflik
K.Tarihi
14 Haz 2017
Puanı
0
Uzun süredir yurt dışı ve yurt içi taşımacılığı gerektiren bir işte çalışıyorum. Ve bugün nette gördüğüm bir bölüm beni çok mutlu etti. Lojistik bölümü zaten üniversitelere açılalı çok olmuştu ama bu seefer biraz daha profesyonel olan logistics management yani lojistik yöneticiliği bölümü açılmış. Bu bölüm nedir ne değildir derken şunları gördüm okudum ve sizle paylaşmak istedim. Bu arada bizim de en çok çalıştığım iş Kazakistan nakliye gerektiren işler...
Bölümdeki derslerin içerikleri aynen şu şekilde:
Bu atölye, dış kaynak kullanımı, ağ tasarımı ve dağıtım merkezi yönetimi de dahil olmak üzere kullanılan süreçleri tanıtarak lojistik yönetiminin ve planlamanın karmaşıklığına ilişkin anlayışınızı geliştirecektir. Mevcut araçlar hakkında gelişmekte olan bilgi, süreçteki engeller ve beklenen sonuçlarla delege, büyük bir müşteri hizmetini korurken önemli tasarruf sağlamak için gereken kaynakları anlayacaktır.

Peki neler öğretiliyor derseniz de... cevap aynen şu...
Lojistik stratejisinin belirlenmesi ve uygulanması, performans ölçümü, Lojistik stratejik bir silah: lojistik faaliyetleri ve toplam lojistik maliyetleri, Etkili tahmini için anahtarlar: tahmini doğruluğu ölçmek ve geliştirmek için nasıl yapılır, Envanter yönetimi: maliyetler ve bunları nasıl yönetirim. , Ulaştırma stratejileri, Üçüncü ve dördüncü parti lojistik sağlayıcılarına dış kaynak kullanımı., Lojistik teknolojisindeki eğilimler; Temel lojistik uygulamaları ve tedarik zincirindeki teknolojinin entegrasyonu da dahil olmak üzere, dağıtım merkezinin yönetimi: müşterilere verdiği sözü yerine getirmeyi; Masrafları düşürmek ve en iyi ROI'yi sağlamak, En iyi dağıtım ağını tasarlamak; Dağıtım lojistik örnekleri de dahil olmak üzere, etkili lojistik için Organize.

Sizlerin de anlayacağı gibi bizim gibi nakliye işlemleriyle sürekli uğraşan bölümler bunlar bulunmaz hint kumaşı... işi bilen eleman almak istiyorsanız bu bölüme dikkat etmenizi öneriiriim

Bu arada polonya nakliye işi için de en yakın zamanda güvenilir bir şirket bulmamız gerkiyor. önerileriniz var mıdır?
Teşekkürler...

Geri