• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL Artık 3D

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan -FastLane
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

-FastLane

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
2 Haz 2009
Puanı
39
Bundan Sonra Gözlüklerimizi takıp oyunun içine giriyoruz :D

[video=youtube;i2FOaOj-zmM]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=i2FOaOj-zmM[/video]

Eğer 1 nisan değilse , çok büyük bir başarı elde ederler fakat 1 nisan şakasıysa riot gamesin support servisini sövücem :D

Eğer 1 nisan değilse , çok büyük bir başarı elde ederler fakat 1 nisan şakasıysa riot gamesin support servisini sövücem :D

cidden değildir şaka fln, sroya sadece pc ayarlarıyla oynayarak bile 3d yapılıyordu, ama tabi lol kendi yaparsa daha gerçekçi olur:)

şaka olabilir fakat blizzard için 3D yapmak çocuk oyuncağı

ben 3d yapmanın zor olduğunu düşünmüyorum, riot da yapar çok rahat bi şekilde, yapacakları layerlara renk kaydırması yapmak uzaklığa göre
tek sorun skiller olur gibi geliyor

Son düzenleme:
Geri