• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL Bronz veya Silver'dan Kurtulmak

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Arrivals
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Arrivals

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
12 Ağu 2010
Puanı
1
maxigameanner3.png

Merhaba arkadaşlar,
Bronzdan çıkamadım feeder var afk var vb. bi gold olamadım diyen arkadaşlarımız için bilgilendirmek için konu açtım. Hiç kendinizi küçümsemeye gerek yok o liglerde bende yaşadım o arkadaşımızda yaşadı herkez yaşadı oyuna ilk başlayan herkez o ligleri tadar.
maxayrac3.jpg

Madde madde yazmak istiyorum.

1. Sabah ve öğlen arası maç atmamaya çalışın bu saatler küçük kardeşlerimizin en çok online olduğu zamanlar bu yüzden oyunlarınızı daha çok 12-1'den sonra atmaya çalışın.
2. Kendinize beraber duo gireceğiniz arkadaşlar bulun biriniz mid oynarken biriniz jungle oynasın , ve sürekli iletişim temas olun zor anınızda direk baskına çağırın mid-jungle yapabılırsınız. top-jungle veya 2 lane kazanmaya oynarsınız top-mid yapabilirsiniz.
3. Eğer tek oynuyosanız size tavsiyem jungle alın ve taşıyıcak jungle heroları alın ne biliyim Lee Sin, Udyr, Xin Zhao gibi sürekli bi yeri kamplayın ve jungle kamplarına oynayın oyunun en çok para getiren tarafı onlar Drake vs Baron yaptırın takımınıza.
4. Eğer jungle hakimseniz iyi oynuyorum diyosanız Karşı jungle baskınlarına gidin adamın ormanını kendi ormanınız olarak kullanın böyle yaparak karşı takımı 4 kişi bırakabılırsınız.
5. Ping İnternet ve bilgisayar problemlerinizi maça girmeden kontrol edinki sonra sıkıntı çıkmasın.
6. Fp'den top veya mid almamaya özen gosterin takımınızdakı son pickle değişim yapın.
7. Karşıdaki adamı counterlemeye çalışın bu siteden hangi heronun counteri yazıyor ona göre seçim yapabilirsiniz .
LoL Counter - League of Legends Counterpicks
8. Son olarak kendinize bi main champ belirleyin oyun taşıyıcak türden: Riven, Fiora, Jax bunlarda kendinizi geliştirdikten sonra rankedda kolayca oyun taşırsınız.

Evet arkadaşlar benden bu kadar umarım size yararda bulunmuşumdur..

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri