• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL Champ Öneri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CheeBam*
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CheeBam*

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
12 Şub 2012
Puanı
76
Beyler adam iade ede ede 6300 para ya yakın ip var bana söyle oyunun seyrini değiştircek güçlü kill alan zevkli bi karakter lazım aklıma dauris geliyor ama başka önerisi olan?

Irelia, Riven, Darius aklıma gelenler.

Darius pek olmasada diğer ikisi favorilerimdir.

Tavsiye: Topta darius oynarken karşına teemo gelirse arkana bile bakmadan laneden kaç.

rumble al kimse bilmez bu heroyu ama çok iyidir neden oynanmadığını bilmiyorum ama gerçekten çok güzel hero

Bence wukong al gayet güzel bi hero, oynaması falanda baya zevkli ayrıce tf lerdede yararlı oluyor bi düşün derim.

Ben akali kullanıyorum inan bu gün 4 kişinin arasında daldım tabi biraz karışıktı ortalık herkes bir birine dalarken ortaya bi havuz atıyorum ordan oraya sıçrıyorum kimse kesemiyor garen darius master yi akaliyi kastıktan sonra hepsi kaçıyor benden. :D

Ben akali kullanıyorum inan bu gün 4 kişinin arasında daldım tabi biraz karışıktı ortalık herkes bir birine dalarken ortaya bi havuz atıyorum ordan oraya sıçrıyorum kimse kesemiyor garen darius master yi akaliyi kastıktan sonra hepsi kaçıyor benden. :D
kat aldım akali yerine :D

adam tavsiye istemiş darius deyip duruyor :) takıma pek yararlı olduğunu düşünmüyorum dariusun ama zevklidir

Darius tank kasıp ultisi ve pasifiyle adam kesebilen bir hero. Benim açımdan irelia, oyunun seyrini ondan daha iyi değiştiriyor. Tam anlamıyla carry'lerin korkulu rüyası.

Wukong'da gayet iyidir. Early game çok güçlüdür. TF'larda ire'ye oranla daha fazla iş yapar. Kaçması daha kolay.

Denedin mi hiç bilmiyorum ama shyvana solo top'da çok iyi oluyor aslında. Bir aralar M5'da birisi, tam adını hatırlayamıyorum, turnuvada solo top shyvana oynamıştı. Orda gördüm bende, gayet güzel oluyor.

İllede darius alıcam diyorsan al ama ben pek zevkli bulmuyorum onunla oynamayı.

Darius aldım iyi güzel hoşta arkadaş 25 kill yapıyorum diğerlerii 5-6 killde kalıyor darius aldım diye bana hep çömezleri veriyorlar galiba :D
Şimdi para biriktirip wukong alıcam galiba

Geri