• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL Counter List

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan JeeKi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

JeeKi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
7 Şub 2011
Puanı
92
Liste bulabilirmiyiz champlerin counterlarına bakmak için

öyle ayrı ayrı sayfalı olmasını istmeiyorum

Bu Tarz İstiyorum Cünkü Yazıcıdan cıkartıcam :

http://www.lolcounterpicks.com/champions/table

Bu Sitede Eskiler var heralde sonradan gelen nerfler vs vs herşey değişmiş olabilir güncel bi liste lazım :D

Tahmin yürüt, kendi counter pick listeni yarat.

Karthus mu var !? Soraka al. Neden !? Early game kill almasını bir nebze engellersin. Nasıl !? Soraka ultisi Team Heal, Karthus Team Damage. İşe yarar mı !? Late game kıyas kabul etmez, tabiki işe yaramaz ama early gamede, henüz hayvansı ap kasmamışken kill almasını engellersin.

Swain mi var !? Fizz al. Neden !? Swain snare skili var, fizz çok rahat kaçabilir. Ayrıca ultisi pek işe yaramaz. Neden !? Fizz heal reduc skili var, Swain ultisi çevresine damage verdikçe HP veriyor. 1-1'lerde etkisiz hale getirirsin.

Caitlyn mi var !? Sivir alabilirsin. Neden !? Lanede haras yapması zorlaşır, ayrıca mana sıkıntısı çekmezsin traplar yüzünden. Nasıl !? Sivirin muhteşem bir kalkanı var, spell engelledikçe mana geri veriyor ve azımsanamıyacak kadar cok. Traplari etkisiz hale getirirsin.

Böyle böyle brain storm yap bence. ^^

Düşünelim

Karthus mu var !? Soraka al. Neden !? Early game kill almasını bir nebze engellersin. Nasıl !? Soraka ultisi Team Heal, Karthus Team Damage. İşe yarar mı !? Late game kıyas kabul etmez, tabiki işe yaramaz ama early gamede, henüz hayvansı ap kasmamışken kill almasını engellersin.

Swain mi var !? Fizz al. Neden !? Swain snare skili var, fizz çok rahat kaçabilir. Ayrıca ultisi pek işe yaramaz. Neden !? Fizz heal reduc skili var, Swain ultisi çevresine damage verdikçe HP veriyor. 1-1'lerde etkisiz hale getirirsin.

Caitlyn mi var !? Sivir alabilirsin. Neden !? Lanede haras yapması zorlaşır, ayrıca mana sıkıntısı çekmezsin traplar yüzünden. Nasıl !? Sivirin muhteşem bir kalkanı var, spell engelledikçe mana geri veriyor ve azımsanamıyacak kadar cok. Traplari etkisiz hale getirirsin.

Düşünelim
Türklerin en çok oynadıgı heroları düşünerek bir liste yapalım. Ben mesela riveni iyi kullanıyorum indirime girmesini bekliyorum girdiği an çekicem. Kimsede riven görmedim çünkü bilmiyorlar rivenin nekadar sağlam oyun çevirebilecek bir hero oldugunu. Türk playerlerın oynadıgı hero sayısı 20yi geçmiyor (freeleri saymıyorum). Yani buna bakarak bir liste çıkarabiliriz.

Düşünelim

ASlında Hazıra Konmak daha iyi :D :D

mesela solo topda teemo çok iyidir kullanmasını bilirsen aslında bi champı güzel oynadıktan sonra bana göre counterın kolay kolay çıkmaz tabi karşı tarafda hem güzel oynayıp hemde counterını almazsa :D

mesela solo topda teemo çok iyidir kullanmasını bilirsen aslında bi champı güzel oynadıktan sonra bana göre counterın kolay kolay çıkmaz tabi karşı tarafda hem güzel oynayıp hemde counterını almazsa :D

Biraz katılıyorum aslında. İrelia'nın counterları arasında, hemen her sitede, jax üst sıralarda. Ama ben suana kadar herhangi bir Jax'a lane verdiğimi hatırlamıyorum. İş birazda sende bitiyor.

ya bi kere TR serverindeysen sen o counter işini unut çünkü çoğu zaman görüyorum yani mesela adam solo topum diyor sonra karşıdaki adam bişi alıyor bizim takım hemen counterını al şunu al felan :D o da alıyor ama oynamayı bilmiyorki :D

Biraz katılıyorum aslında. İrelia'nın counterları arasında, hemen her sitede, jax üst sıralarda. Ama ben suana kadar herhangi bir Jax'a lane verdiğimi hatırlamıyorum. İş birazda sende bitiyor.

Şöyle anlatayım Kendimizi Geliştirmek İçin Takım olarak İST Turvasına takıldık .

Tabi biz 3 gün önceden sen sunu al ben sunu alayım diye anlaştık tabi counter işine önem vermedik.

Garen Solo Yaptım . Karsıma Yorick Geldi Halbuki Counterimmıs :( ama Sıkıntı Olmadı Kule altı takıldım farmım ondan iyiydi. Tek sorun kule altından cıkamadım cok rahat can indiriyordu . :)

Tek sıkıntı botta oldu ezreal aldı arki karsısna Caitlynn Geldi

Onlar Verince Dogal Olarak Mac'ı aldılar.

Yani Gene Önemlidir counter işi :)

Son düzenleme:

Şöyle anlatayım Kendimizi Geliştirmek İçin Takım olarak İST Turvasına takıldık .

Tabi biz 3 gün önceden sen sunu al ben sunu alayım diye anlaştık tabi counter işine önem vermedik.

Garen Solo Yaptım . Karsıma Yorick Geldi Halbuki Counterimmıs :( ama Sıkıntı Olmadı Kule altı takıldım farmım ondan iyiydi. Tek sorun kule altından cıkamadım cok rahat can indiriyordu . :)

Tek sıkıntı botta oldu ezreal aldı arki karsısna Caitlynn Geldi

Onlar Verince Dogal Olarak Mac'ı aldılar.

Yani Gene Önemlidir counter işi :)

Ben ranked'da hiçbir zaman counter al demiyorum artık. Belirli bir seviyede olmaları lazım artık, neyin karsısına ne alınmaz veya alınır bilmeleri lazım. Eğer bilmiyorlarsa da rahat oldukları herolarla oynasınlar.

Geri