• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lol dereceli

rapstarcigi

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
4 Mar 2011
Puanı
18
Şimdiye kadar dereceliye girip 8 oyun attım 4win-4 lose 2 oyundan 1ini bile kazansam 5 winle hangi kümeye düşerim?

Edit: unrakenkedim

Oyun içi K/D/A'de önemli.Eğer skorların iyiyse silver 4 veya 5'e atar.

Az önce birazcık feedledm 9. oyunda oda karsısı full silver üstü gold falandı bizim takımda unranked hep jungle adam gang gelip kili alıyor falan :S onun dısında killerim falan yüksek oldu hep yenilirken bile tek basıma oynuyordum resmen :S

Az önce birazcık feedledm 9. oyunda oda karsısı full silver üstü gold falandı bizim takımda unranked hep jungle adam gang gelip kili alıyor falan :S onun dısında killerim falan yüksek oldu hep yenilirken bile tek basıma oynuyordum resmen :S

Alınma ama o eloda ki çoğu kişi berbat oynuyor.
Bence Solo ranked girdiğin zaman tek oynayacaksın.Tek oynayacaksın derken,kimseden yardım beklemeden oynayacaksın.

Alınma ama o eloda ki çoğu kişi berbat oynuyor.
Bence Solo ranked girdiğin zaman tek oynayacaksın.Tek oynayacaksın derken,kimseden yardım beklemeden oynayacaksın.

Adamlarda 1 kişi hariç ezikti farkındaydım :D bizim takım dk 4 kule verdi ben o oyun napabilirimki :S karşımdada counter vardı zaten

Silver'a mı attı. İyi ya Allah bronz kümeye düşürmesin gerçi pek bi fark yok tr'de ha silver ha bronz.

Benim Bildiğim Kadarıyla o Winlerle fazla önemi yok Var ama o kadar değil 30 olana kadar aldığın zaferler kaybettiğin maçların önemi çok büyük Benim Hesapta 7 win 3 lose de silver 5 e atmışttı çünkü 24 levele kadar hep botlarla oynadım Normal Zaferim çok düşüktü DAha Sonra Sezon sıfırlandı tabi bu arada her gün 5-6 maç atıyorum çoğu winle geçti 200 250 normal zaferim oldu sezonuda gümüş 3 de bitirmiştim diğer sezon 10 maçta 7 win 3 lose aldım gene bu seferde altın 3 e attı beni :) Normal Zaferin çok önemi var bu işte.

Benim Bildiğim Kadarıyla o Winlerle fazla önemi yok Var ama o kadar değil 30 olana kadar aldığın zaferler kaybettiğin maçların önemi çok büyük Benim Hesapta 7 win 3 lose de silver 5 e atmışttı çünkü 24 levele kadar hep botlarla oynadım Normal Zaferim çok düşüktü DAha Sonra Sezon sıfırlandı tabi bu arada her gün 5-6 maç atıyorum çoğu winle geçti 200 250 normal zaferim oldu sezonuda gümüş 3 de bitirmiştim diğer sezon 10 maçta 7 win 3 lose aldım gene bu seferde altın 3 e attı beni :) Normal Zaferin çok önemi var bu işte.

Normal zaferlerle alakalı olsaydı bronza atardı eminim :D çünkü hesabı arkadasımdan almıştım zaferleri bayagı azdı ben o dereceli maclarda 1 mac hariç kd hep güzeldi o yüzden böyle die düsünüorum

----------

Silver'a mı attı. İyi ya Allah bronz kümeye düşürmesin gerçi pek bi fark yok tr'de ha silver ha bronz.

ilk 9 mac 4win5 loseydi son maça girerken cok dua ettim bunu alalım diye :D yoksa bronza düşüyordum :D

----------

Sağol bronzda can cekişen kankacım :D darısı başına :D

----------

@rapstarcigi beni nasıl sılver 5 e attı ya :)

Kd falan düşüktür bilmiorum :D

kda veya başka bişeyle alakalı değil tamamen girdiğin oyundaki takımının ve karşı takımın mmr'sine göre verir onuda nerden bakıcaz oyuna girerken herkez bakıyor lolnexus lolskill filan orda 2 takımın mmr'si yazar ort mmrdir o ona göre atar seni kümelere bide üstütse 3 maç yenerek win streak yaptıysan gelen adamların ligleri artar ve onlara karşı galıbiyet alırsan daha iyi bi lige atar hani arada diyolarya unrankedim karşıda 2-3 gold yada plat geldi muhabbet orda işte.

ama genelde 4-5 winleri silver4,5 civarı atıyor.

kda veya başka bişeyle alakalı değil tamamen girdiğin oyundaki takımının ve karşı takımın mmr'sine göre verir onuda nerden bakıcaz oyuna girerken herkez bakıyor lolnexus lolskill filan orda 2 takımın mmr'si yazar ort mmrdir o ona göre atar seni kümelere bide üstütse 3 maç yenerek win streak yaptıysan gelen adamların ligleri artar ve onlara karşı galıbiyet alırsan daha iyi bi lige atar hani arada diyolarya unrankedim karşıda 2-3 gold yada plat geldi muhabbet orda işte.

ama genelde 4-5 winleri silver4,5 civarı atıyor.

Anladım sagol banada olmustu unrankedken 3 win falan almıstım platlar falan gelmişti hep mmr leri görebiliorum fakat ne işe yaradıgını bilmiyorum :D onuda açıklarsan sevinirim

Geri