• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lol fake stats trolleme riot olma [0.3]

koray5265

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Haz 2016
Puanı
4
Herkese merhabalar arkadaşlar. Öncelikle lol hile paylaşimi yasak diye başlık var ama bahsedilen şeyler bundan apayri yani orda rp hack mkjogo gibi hilelerden yasak denmiş. Bu aslinda oyuna bir arti kazandirmiyor. Sadece stats değiştiriyor. Eğer yasaksa kaldırıla billir konumu.

Geçelim konumuza bunu kendi hesabinizdan yapmayin kesinlikle 1 level açıp yapin. SS alip banlatma ihtimalleri var.

1. Adım: size verdiğim programi indirin.

PROGRAMI İNDİR VİRUS TOTAL

2. Adım: LESs.exe yi çalıştırın.

3. Adım: Diğerlerini seçmeyin oyun çökebillir.

Gösterdiğim programdan aşağıya kaydırıp ''fake stats 0.3'' ü seçin.

Üstte seçme yerinden ise Lol klasöründe lol launcher.admin diye birşey var onu seçin.

SON OLARAK PATCH DİYORUZ

KOMUTLAR !

Örnek: /tier plastic
Seçenekler : plastic - bronze - silver - gold - platinum - diamond - master - ch

/level = level değiştirme
Örnek: /level 30
Bu aralıktaki herşey olur: 30 - 90

/ranked = leveliniz 30 dan düşükse başta bunu yazın ranked olabilmek için

/league = Ligi değiştirir
Örnek : /league X
Seçenekler : I - II - III - IV - V - VI - X - custom

/mastery = Change mastery
Example: /mastery legit
Seçenekler: legit - normal - insane

/wins = Normal wini değiştir
Örnek: /wins legit
Seçenekler: legit - normal - insane (aşırı fazladır)
patch1.asasm = bu dosyayı not defteri olarak açın orda başka kodlarda var mesela

/riot = riot olursunuz
/reset = resetler
/rwins = ranked wins sayısını değiştirir 1 boşluk bırakıp istediniz sayıyı yazın
/name = bulunduğun ligin adını değiştirir ama kafadan isim atmayın listeden isim seçin
/name = bulunduğun ligin adını değiştirir ama kafadan isim atmayın listeden isim seçin
liste: \Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_air_client\releases\0.0. X.XXX\deploy\mod\lsi\assets\leagueNames\Your_Langu age\LeagueNames.properties

/present = dene gör
/mastery = 1 boşluk bırakıp istediniz sayıyı yazın mastery değerini değiştirir.

BU KODLARI ÇEVRİMİÇİ BÖLÜMÜNE GİRECEKSİNİZ. SADECE SİZDE DEĞİL HERKES GÖREBİLLİR. RİOTUM VEYA TANINMIŞ KİŞİLERE ÖRNEK NARUYUM DİYE KANDIRA BİLLİRSİNIZ EĞER BUNLARI KALDIRMAK İSTİYORSANİZ PROGRAMDAN REMOVE LES DİYİN.

HER GİRDİĞINIZDE TEKRAR YAPMAYA GEREK YOKTUR !!!

YAYINLARIDA TROLLEYE BİLLİRSİNİZ İZLEYİCİ OYUNLARINDA FALAN.

Geri