• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LOL Fire Wall Sorunu

__GLamoR__

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
33
merhaba arkadaşlar abimin arkadaşı yeni bir laptop aldı yanındada norton internet security var 60 günlük sorun şu lol'e girerken firewall sorunu veriyodu HTTP serverine bağlanamadı firewall ayarlarınızı tekrar kontrol edin diye windows8 işletim sistemi var girdim baktım hiçbirine tıklanmıyo bu ayarları norton kullanıyo diye nortondan girip bütün profildeki ayarları kapattım olmadı...sonra bütün bağlantılara izin ver dedim yine olmadı oyunu tekrar kurdum denedim olmadı..sizce bu neden kaynaklanıyodur? çok acil yardım bıraktılar bilgisayarı yap dediler gelene kadar halletmem lazım:rbk:

yazan şu:
could not connect to the HTTP sever please check that your ınternet connection is enbale and that your firewall is not blocking

Son düzenleme:
Geri