• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL For Mac Region Sorunu - Acil -

bobmarley3

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
23 Şub 2013
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar, League of Legends adli oyuna daha yeni basladim arkadaslarim tavsiye ettiler . Fakat bir sorunum var Bilgisayarim MacBook Pro ve bu yuzden butun programlari , oyunlari desteklemiyor. Bende google'a LoL For Mac yazip bir forumdan buldugum linkten indirdim. Fakat region bolumunde PBE'den baska bir sey yok. Language'de de turkce yok. Indirdigim yerin linkini su an vermiyecegim cunku forum kurallarini tam okuyamadim . Eger Tr LoL For Mac biliyorsaniz, lutfen bana linkini paylasiniz.

Iste ayni boyle ;

Forumdan indirmen hata olmuş büyük ihtimal o pbe linki onda Tr West East North olmaz sadece pbe vardır yeni gelen heroler felan oraya ilk gelir denenir öyle bir server ora orjinal sitesinden indirirsen daha rahat edersin

Geri