• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LOL Hesabım satılık :)

30 yapmak demek Günde en fazla 3 saat giren biri için 2 ay kadar bir süre demek dostum :) Heleki TR serverinin durumuda malum işler iyice sarpa sarıyor
Sen sadece gunde 3 saat oyniyabiliyorsun diye hesabin fiyatinimi yukseltiyorsun? 1tl veriyim istersen birtane simit alirsin A:SD:ASD
saka bir yana hayirli satislar :(

Son düzenleme:
Sen sadece gunde 3 saat oyniyabiliyorsun diye hesabin fiyatinimi yukseltiyorsun?

sonrada şaka yapmış hani önyargılı olma diye söyledim başkalarına karşı

oynamaya fırsatı olmayanlar var çok fazla 3saat derken onu kastettim ben 3 saat oynamadım

Geri