• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL - Hextech Gizemli Şampiyon Kristalleri Geliyor!

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan MaxiGame
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

MaxiGame

I Robot
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
29 Kas 2010
Puanı
106
maxigameanner3.png

Merhaba değerli arkadaşlar,
Birkaç aydır bulunmakta olan Hextech Zanaatkârlığı'na eklenen bir özellikle League of Legends yeni duyuru gerçekleştirdi. Aslında birçok gelen yeniliği hepiniz kendiniz görebilmektesiniz mağazada fakat yine de hatırlatmada fayda var diye düşündüm ve sizleri bilgilendirme amaçlı konu açtım. Hextech Zanaatkârlığındaki yeniliğe aşağıdaki League of Legends'in duyurusunu okuyarak ulaşabilirsiniz.

maxayrac3.jpg

League of Legends'in Duyurusu

Hextech Gizemli Şampiyon Kristalleri geliyor! Bu yeni eşyadan rasgele bir şampiyon kristali çıkması garanti; isterseniz çıkan kristali ayrıştırıp mavi öz de biriktirebilirsiniz. Ustalık imgelerini toplamak benim için çocuk oyuncağı diyorsanız Gizemli Şampiyon Kristalleri, 6. ve 7. Ustalık Seviyelerini açmanızı kolaylaştıracak.
Ayrıntılar aşağıda:

2li8u91.jpg
Hextech Gizemli Şampiyon Kristalleri'nden rasgele şampiyon kristali çıkıyor.
2li8u91.jpg
Kristaldeki şampiyonun Mağaza değeri 975 RP'den azsa, şampiyonla birlikte çeşitli miktarlarda mavi öz de çıkıyor.
2li8u91.jpg
Hextech Gizemli Şampiyon Kristalleri'nden zaten çantanızda bulunan bir şampiyon kristalinin aynısı da çıkabiliyor.

Hextech Gizemli Şampiyon Kristalleri 1700 IP veya 195 RP'ye sizi bekliyor.

rkr90n.jpg

Moderatörün son düzenlenenleri:
Geri