• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL için Video Çeken Program

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Callous
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Callous

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ara 2009
Puanı
12
Beyler lolde video çekmek istiyorum ama çekemedim bi türlü fraps çalışıyor ama oda 7 dk videoda 10 gblık dosya çıkarttı daha az boyutta ve kaliteli çekecek bir şey lazım. LoL Recorder i çalıştıramadım bu arada

O videonun ham hali, renderleyerek düşüreceksin boyutunu ve Fraps kadar kaliteli çekim yapan program zor bulunur.

eğer kendi sesini eklemek istemiyosan sadece lol maçı için istiyosan lolrecorder var

Bandicam ' ın kalitesi düşük fraps un videosunuda nasıl editlicem bilmiyorum kendi sesimi bazen kullanabilirim yoksa fraps'ın kalitesi çok mükemmel ama 7 dk lık bir video çektim test amaçlı 9.2gb'ı buldu fazla editten anlamam boyutunu falan nasıl düşürürüm bilmiyorum

Lol recorder çalışmıyor yani videosunu alamıyorum ben onun bazen açıyor oyunda bazen açmıyor video olarak da elime geçmiyor o

----------

Bandicam ' ı denicem şimdi bu arada kendi sesimi alıyor mu mic'deki veya pc de çalan müziği ?

----------

Edit 1 ; Bandicam'ı denedim gayet güzel mikrofondaki değilde pc deki sesi alıyor onu öğrendim boyutu gayet düşük ve kalite olarak yüksek :) Bandicam da Video ayarlarını kafama göre yaptım ama fps 60 olarak ayarladım düşültüyümmü yoksa fps 60 da kalması iyimi acilen cevap verebilirseniz sevinirim:)

Dostum Fraps ile kaydettiğin dosyaları en basit olarak Movie Maker yardımı ile editleyebilirsin. Sony vegas biraz üst seviye, ayrıca Format Factory isimli program ile ham halinide küçültebilirsin bir dene.

Bandicam güzel geldi bana kullanışlı fraps kadar uğraştırmıyor hem fraps da çekmeye başlayınca kasma yapıyor fps mi düşüyor Bandicam da HD nasıl çekiliyor onu bilmiyorum bide fps 60 olarak ayarladım.

Geri