• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LOL Kaliteli Hesap ( Görsel içerikli )

Aktiflik
K.Tarihi
1 Ocak 2015
Puanı
0
Herkese merhabalar, Euw sunucusunda bulunan hesabımı satıyorum görsel içeriklerler aynen aşağıdaki gibidir herhangi bir eksisi artısı yoktur görsellerde neyse hesap şuan o durumdadır.

Önemli: Hesap şuan euw de bulunmaktadır lakin isteğe göre anlaşarak %50 transfer ücretini hesap ücretinden düşebilirim, %50 ücretinide siz ödersiniz istediğiniz sunucuya taşıyabilirsiniz.

Hesap Platin çerçeveli, Euw geçince gold 1 oldu.

HESABI SATIN ALMAK İSTEYEN ARKADAŞLAR 0507 773 78 41 NOLU TELEFON NUMARASINDAN BANA 7/24 ULAŞABİLİRLER.

KOSTÜMLER

ŞAMPİYONLAR 01.01.2015 Mevcut olmayan şampiyon yoktur.

MARKS RÜNLERİ

SEALS RÜNLERİ

GLYPHS RÜNLERİ

QUİNTESSENCES RÜNLERİ

SUMMONER İCONS SAYFA 1

SUMMONER İCONS SAYFA 2

SUMMONER İCONS SAYFA 3

Son olarak hesabın herhangi bir ceza geçmişi bulunmamaktadır. ( Chat ban dahil)

Bunun haricinde hesabın ilk yüklenen rp sinin kodu mevcuttur.
Hesabın ilk açıldığı tarih Saat ine kadar elimde mevcuttur.
Hesabın e-mail i açıldığı günden beri aynı e-mail dir.
Hangi Sunuculara Hangi tarihlerde geçiş yapıldığı mevcuttur.
Hesabın ilk açıldığı sunucu bilgisi mevcuttur.

Demek istediğim Şu ki hesabı satın aldığınız takdir de kesinlikle hiçbir sorun yaşamanız mümkün değildir. Hesab tertemizdir, Alacak arkadaşa hayırlı uğurlu olsun şimdiden nice bol pentakill lere.

İş güç ve hayat şartları nedeni ile online oyunlardan artık bi hayli uzak olduğum ve bunlara vakit ayıramadığım için hesabımı satıyorum, kimsenin aklında soru işareti kalmasın, bu hesap üç yıllık bir emeğin ürünüdür, alıcı arkadaşlara gerekli kolaylıkları yapmaya hazırım yeter ki arayın görüşelim herkese keyifli forumlar diliyorum.

Satış ADMİN aracılığı ile veyahut İzmir içi elden teslim oda olmadı gerekli mercaaların aracılık sistemi, veya güven konusunda sıkıntı yaşamaz isek İBAN adresime veya posta yolu HFT şeklinde olacaktır.

Geri