• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL lig sistemi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AraNeL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AraNeL

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ocak 2013
Puanı
106
arkadaşlar bu lig sistemini ben oyunun açıklamalarında okudum ama tam olarak anlamadım. Ne yapmamız gerekiyor bu lig kümelerine yerleşmek için ? Hazırlık maçları falan yazıyor ben tekli oynuyorum takım daha denk gelmedi hazırlık maçlarında kazanılan galibiyet yada maglubiyetin bir + sı - si varmı

Solo Rank yani Tek başına dereceli maçlara gireceksin 10 maç sonra seni bir kümeye atıcak 10 maçın en azından 5 ni yenmeye çalış

Solo Rank yani Tek başına dereceli maçlara gireceksin 10 maç sonra seni bir kümeye atıcak 10 maçın en azından 5 ni yenmeye çalış

Ardından Kümede bir lige yerleştiriliceksin. Liglerde 100 puan toplarsan bir üst lige atlamak için 3 maçlık bir seriye tabi tutulucaksın. Eğer ikisini kazanırsan bir üst lige çıkarsın.

Eğer birinci ligde 100 puan toplarsan, 5 maçlık bir seriye tabi tutulacaksın. Bunlarında üçünü kazanırsan bir üst kümenin 5. ligine geçiceksin.

Mesela suanda Gümüş Kümesinin 3.Lig'indesin diyelim. 100 puan topladın. Bundan itibaren yapıcağın üç maçın ikisini kazanırsan Gümüş Kümesinin 2.Lig'ine terfi ediceksin.

Böyl böyle Gümüş Kümesinin 1.Lig'ine geldin diyelim ve gene 100 puan topladın. Bu sefer yapıcağın beş maçın üçünü kazanman lazım. Kazanırsan Altın Kümesinin 5.Lig'ine geçiceksin.

solo ranked oynanmaz tüm zıt insanlar takımına geliyor şansa :D

Yok aslında, çok küçükte olsa umut var. Geçen bir oyuna last pick olarak girdim genelde platinium oyuncular geldi. Çok hoş bir ortamdı. Birisi bir hata yaptı, solo top "Ne gerek vardı gittin oraya, nash verdik boşuna şimdi" dedi, adamda "Haklısın pardon, benim hatamdı." dedi. Başka biri devreye girdi, "Neyse tamam lane itin biraz def yapalım dedi" ve olay unutuldu oyuna dönüldü. Bizim hakettiğimiz bir oyunu belkide o hata yüzünden kaybettik fakat oyun sonunda herkez, "Güzel oyundu tebrikler ^^" tarzı yorumlar attı. Şok oldum açıkçası ^^

Lig sistemi biraz kötü gibi gözüküyor ama söyledikleri gibi eski sistemde 290.000 kişi olduğunu düşünün ve sonuncu olduğunuzu düşünün :D 290.000 kişiyi geçmek imkansız .. Lig sistemi biraz daha parça parça rekabet getirmiş iyi olmuş ayrıca tavsiyem solo girmeyin Gümüş - Bronz elohell olduğundan oralardan çıkmak oldukça zor ..

bugüne kadar anlayışla karşılayan insanları az gördüm en ufak bi hatada küfürleri basıyorlar. öyle oluncada adamda oynama isteği kalmıyor. west e felan geçme imkanı olsa hemen geçerim oralara :D

Lig sistemi biraz kötü gibi gözüküyor ama söyledikleri gibi eski sistemde 290.000 kişi olduğunu düşünün ve sonuncu olduğunuzu düşünün :D 290.000 kişiyi geçmek imkansız .. Lig sistemi biraz daha parça parça rekabet getirmiş iyi olmuş ayrıca tavsiyem solo girmeyin Gümüş - Bronz elohell olduğundan oralardan çıkmak oldukça zor ..

Duo etkiliyor gerçekten, biz 900'den 1200'e çekmiştik arkadaşla bir zamanlar ^^

Geri