• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL Oyun içerisinde "SS" nedir ?

XxBLeacHxX

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
8 May 2011
Puanı
151
pbzvby8i.gif

Merhaba arkadaşlar bir çok oyunda sıkıntı ve hatta kangren haline gelmiş bir olay bu SS. Bilmeyen arkadaşlar için açıklamak istiyorum.

"SS" tabirinin anlamı koridor da sürekli olarak bulunan şampiyonların ait oldukları koridora gelmeyip başka koridora baskına gittiklerine işarettir. Eğer bu tabiri oyun içerisinde düzenli kullanmazsak herhangi bir koridordan takım ani bir baskın yiyebilir ve oyunun seyri değişebilir.

Bazı kişiler "SS 1" ve "SS 2" olarak da kullanıyor bu terimi.

"SS 1" derken 1 şampiyonun orada olmadığını işaret ediyorlar, "SS 2" derken her 2 şampiyonunda orada olmadığını işaret ediyorlar.

Bunu da bir ek bilgi olarak söylemek istedim.

İyi oyunlar dilerim.

Son düzenleme:
adam gitti mi ss verip yeni akıllı iconlarla rakip kayboldu işaretini verirdin ss i adam geri gelince yada karşına çıkınca re yazıp tamamlarsın adam geldi demektir. Örn: ss2 re1 2 side gelirse re2

artık ss yazmak kalmadı işaretleri kullanın :D bi ara ss vericem diye azmı cs kacırdım.

artık ss yazmak kalmadı işaretleri kullanın :D bi ara ss vericem diye azmı cs kacırdım.
bencede iconları kullanmak daha pratik ama daha idrak edemedi oyuncular rakip kayıp diyorum ss nerde diyor sonra bi süre daha ss vereceğim sonra akıllı işaretlerle devam

smite online oynamaya başladım ordaki işaretlere bakıyım dedim v tuşuna bi bastım sol tarafta yazıyla doldu her şeyin işareti var.

Konulara lütfen alakasız mesaj atmayın.

Moderatörün son düzenlenenleri:
buraya istediğin mesajı yazamazsın konuyla alakasız, gelmiş burda şaçmalıyorsun adam daha napsın ?

deneme modluğu aldın diye kafana göre mesajları editleme hakkın sahip olduğunu düşünüyosan yanılıyosun istediğim mesajı yazarım kişisel düşüncemi ifade ederim tüm konularında kendine göre fikirlerini paylaşıyosun millet karşı çıkınca da itiraz ediyosun tekrar ediyorum
t7tn6.gif

Millete karşı çıktığım falan yok, düzgün bir dille hatamı söyleyene niye karşı çıkayım ?

Tüm konularda kendime göre fikir paylaştığımı söylemişsin, alıntı mı yapayım ? Burası bir forum ben yazarım, o yazar ortaya derleme toplama bir şey çıkar.

Bu tavrını zaten üst yetkilere bildirdim. Yanlışı, doğrusu ortaya çıkar yaptığım şeyin.

Geri