• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lol PBE Hesap

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Number1
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Number1

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
16 Mar 2011
Puanı
36
Herkesçe istenen bir şey olduğunu biliyorum, kirlilik yapacak ama elinde fazladan 1 tane hesabı olan verebilir mi ?

''İlk olarak pbe de deneniyor gelecek güncellemeler, yeni şampiyonlar falan eksiklikler falan orda bulunuyor onlar giderilip normale aktarılıyor.''

Diye biliyorum. :D
bu gelecek yamalar güncellemeler önce bi yerde duyuruluyor ben orası neresi bir türlü ögrenemedim. Mesela dariusun ultisine nerf gelcek dendi 1 hafta önceden onun nereden öğrenildiğini ögrenmek istiyorum

bu gelecek yamalar güncellemeler önce bi yerde duyuruluyor ben orası neresi bir türlü ögrenemedim. Mesela dariusun ultisine nerf gelcek dendi 1 hafta önceden onun nereden öğrenildiğini ögrenmek istiyorum
Elbette lolünde maxigame gibi bir forumu vardır :D

Geri