• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL Pbe Kurulumu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AraNeL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AraNeL

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ocak 2013
Puanı
106
arkadaşlar http://pbe.account.leagueoflegends.com/ adresinden ''Download Game Here'' yazan yerden pbe yi indirdim 1.4 gb dı oyunu açtım türkçe oynamak için localeden tr_tr yazdım ama 1.5gb lık bir güncelleme yapıyor bu normalmi ?

Güncelleme yapması doğru baya uzun sürebilir hata yok yani :) ama nasıl kurulum yapıcağın hakkında bilgin varmı ? Riot Games klasörünün içine ayrı Lol Pbe dosyası aç ve oraya kur eğer bu şekilde yapmazsan Normal lole dönerken gene silip tekrar güncelleme yapman gerekecek bu da saatlerini alır ve pbe oynamak ıstersen gene aynı işlem :)

Güncelleme yapması doğru baya uzun sürebilir hata yok yani :) ama nasıl kurulum yapıcağın hakkında bilgin varmı ? Riot Games klasörünün içine ayrı Lol Pbe dosyası aç ve oraya kur eğer bu şekilde yapmazsan Normal lole dönerken gene silip tekrar güncelleme yapman gerekecek bu da saatlerini alır ve pbe oynamak ıstersen gene aynı işlem :)
ben indirdim ve içindeki clienti açtım ve anlamıyorum ne yapmam gerekiyor şimdi benim :S yani bak şöyle detaylı anlatayım. Pbe zip i indirdim(1.4gb) içindekini klasöre çıkardım. O klasörün içinde launcher vardı türkçe oynamak için localeden tr_tr yazdım sonra launcheri açtım güncelleme yapmaya başladı. Ve bu bağımsız ayrı bi klasörde pbe dosyam masaüstünde normal lol dosyam C'de ikisininde ayrı launcheri var yani

Son düzenleme:
bak Programlardan Riot klasörünün içine ayrı bir pbe şeyi aç onun içine çıkar ve içine gir tıkla cliente öyle yapsın patch yoksa olmaz diye biliyorum sonra başına dert açmasın söyleyim :D

ben indirdim ve içindeki clienti açtım ve anlamıyorum ne yapmam gerekiyor şimdi benim :S yani bak şöyle detaylı anlatayım. Pbe zip i indirdim(1.4gb) içindekini klasöre çıkardım. O klasörün içinde launcher vardı türkçe oynamak için localeden tr_tr yazdım sonra launcheri açtım güncelleme yapmaya başladı. Ve bu bağımsız ayrı bi klasörde pbe dosyam masaüstünde normal lol dosyam C'de ikisininde ayrı launcheri var yani
bak normal lol c deyse bunu d ye at karışmasınlar 1.5 gb patch yapması normal

Benim patch 2 3 saat üzeri sürmüştü 2 gün önce kurdum 250 300 arası pingler indirdiğine değmez

Benim patch 2 3 saat üzeri sürmüştü 2 gün önce kurdum 250 300 arası pingler indirdiğine değmez
benim anlamadığım bu normal lol de de en ufak şeyde ping 100-200-300 uçuyor :S internetimde zerre sorun yok diğer pc den herhangi bir video herhangi birşey açılsa ping uçuyor ve bu birtek lolde oluyor

100 lere kadar iyide yukarısı sıkıntı :D Na damı oynuyon dicem Trdesindir bi sıkıntı var ama ben bilemicem :D

Geri