• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lol pbe serveri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan daylee
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

daylee

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
27 Ara 2009
Puanı
3
Beyler ben clientini indirdim bunu C : ye kurdum D : de tr vardı bu patch attı her neyse D: deki tr serveride pbe oldu bende bunun kurulumuda yok pbeyi trye çevirme oluyor mu acaba yardım ederseniz sevinirim :)

----------

edit : olayı çözdüm sanırım tr serverindeki rads ın içindeki systemi kopyalaıp pbeninkine yapıştırınca oluyor bilmeyen arkadaşlarda böyle yapabilirler , %100 emin olunca konuyu kilitleyeceğim.

başlığa üyelik alımları açıldı umuduyla gelmiştim :(

üzerinden 15 gün geçti ama her ayın ilk 3 günü üyelik alınabiliyor temmuzda alırsın :))

edit : bende oynadım ama önermem ping 250den aşağı düşmüyorki ben asla ping şikayetçisi olmayan biriyim tr serverinde 70ten yukarı ping görmedim ama orda eziyet

orda amaç normal oynadığın gibi oynayıp elo kasmak değil ki orda champion deneyip bug varmı yokmu diye bakılıyor önceden test amaçlı yani.

Geri