• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

lol pbe üyeliği lazım

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Erukage
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Erukage

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
30 Haz 2012
Puanı
21
elinde fazladan lol pbe üyeliği olan varsa ö.m olarak bana verebilirmi bü üyeliği?

5-6 üyeliğim vardı hepsini siteden bazı kişilere verdim kendi üyeliğim dahi , CheeBam* dı sanırım kendi üyeliğimi ona verdim ben pbe ye çok az girer yeni çıkan şampıyona bakar çıkarım zaten ona bi sorıyım

sen pbe client pachlarını falan yükledinmi?

Evet lordios bana verdi üyeliğini bende arada kendimde olmayan champları denerim felan filan eğer lordios uygun görürse onunkini alabilirsin.

5-6 üyeliğim vardı hepsini siteden bazı kişilere verdim kendi üyeliğim dahi , CheeBam* dı sanırım kendi üyeliğimi ona verdim ben pbe ye çok az girer yeni çıkan şampıyona bakar çıkarım zaten ona bi sorıyım

sen pbe client pachlarını falan yükledinmi?

evet ben lisandrayı denemek istiyorum birde yeni adc çıkacakmış onu yoksa pek pbede takılmıyorum hesabımıda unuttum kendı şifremi D:

Geri