• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lol Pbe

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Tengri
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Tengri

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
10 Mar 2012
Puanı
21
Merhaba lol sevenler :D bana en acilinden pbe serverinde bir hesap lazım kullanmayan fazladan olan varsa bana verebilirmi şimdiden teşşekkürlerr:)

PBE de ne varmış böyle herkes acc istiyor bende mesela 18 tane var ama bunu champion denemek için açtım , ama iyiki açmışım şuan çoğunda 10kRP 100k IP den fazla para var ve arkadaşlarımla oynuyorum.

pbede son gelen uptade ile 111 tane champ unlockedlendi ve ek ip rp eklendi 15 20 tane felan var tenigri arkadaşım iletişime geçde yollayıverem :/

ya bütün herolara sahibim ve tüm ap rünelerinede yani 10 sayfa çeşit çeşit ama 1 senedir belkı daha fazla mid oynuyorum sıkıldım ve gerçekten mid oyuncusu ne kadar iyi oynarsa oynasın takım sıçarsa oyunu taşıyamıyor bende jungle oynamaya karar verdim normal oyunda jungle runelerım baya bi eksik burada denıcem kendımı

Değeri var gibi bişey şimdi her isteyen kayıt olamıyor ayın 1 ve 2. günlerinde açılıyor oda kesin değil bu arada die arkadaşıma teşekkürler :) 1 adet hesap verdi.

Pbe test serveri yani patch ve yeni hero gelicek ise burada deneniyor ilk yani bu servere geliyor olay bundan ibaret:D

cidden anlamadım bu eu west north olan yerlermi

yok bu başka bunun için ayrı bi client indiriceksin mesela quinn gelicekya wes-east işte bütün serverlara gelmeden önce oraya geliyor orda deneyip bug falan varmı diye sonrada diğer serverlara geliyor bunu pwp server gibi düşün istediğin şeyi alıp deneyebilirsin

denemek istediğin herhangi bir şampiyonu rune ve masteryleriyle istediğin buildi denemek için güzel ama bütün oyun hayatını orda geçirmene gerek yok bazı arkadaslarım öyle yaptılar ellerine bişey geçmedi zaten ping oranı yüksektir rahat oynanmaz

Geri