• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL | Platin 5 | Sezon 2 Kupa Simgeli | Çok Ucuz Üstelik Sürpriz Hediyeler

Aktiflik
K.Tarihi
27 Tem 2015
Puanı
0
Karaterin olduğu Server :
TR

Karakter LVL : 30 LVL

Lig : Platin 5

İstenen ücret : 200TL

Alışveriş Yöntemi : Banka Hesap No

E-mail Koruması : Var ancak alıcıya devredilecek.

Iletişim Bilgileri :

• [*]Ad ve Soyad : Ümit Demiralp
    [*]Yaşadiği Şehir : Kocaeli
  • GSM : 0538 944 12 27

Herkese merhabalar,

Öğrenci olduğumdan dolayı acil paraya (kira, kredi kartı vb.) ihtiyacım var. Bu yüzden gözüm gibi baktığım smurf hesabımı satmaya karar verdim. Hesapta oynanırken küfür dahi edilmemiştir. Sadece BOT LANE oynanmıştır ve bu yüzden ELO'su çok yüksektir. Şu anda yaklaşık ELO'su Platin 2 - 1 arasındadır. Alıcı arkadaşa içindeki skinleri hediye olarak bırakacağım. Ayrıca Sezon 2 Kupa Sihirdar Simgesi'ne sahiptir. Bunun yanı sıra alan arkadaş beni çok riskli bir durumdan kurtaracağı için hediye olarak hesabı Platin 4'e çıkaracağım. Duruma göre arkadaş ile anlaşırsak BOOST'ta yapabilirim.

WhatsApp online'dır, lütfen sadece ciddi alıcılar arasın. Aksi takdirde arayan tüm numaralar engellenecektir.

Ekran Görüntüleri:

Po5YY5.png

gAk445.png

ZVLAAV.png

oZAYY9.png

lyk00r.png

VLlggv.png

vLgQQ4.png

1kY22N.png

L4pYYZ.png

rVgmm3.png

Geri