• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL platin charımı satıyorum.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Frskn
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Frskn

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
15 May 2011
Puanı
28
Dediğim gibi beyler charımı satma kararı aldım sebebi internet problemlerim var birazda sıkıldım oyundan 2senedir oynuyorum charımı satmaya karar verdim bende.Ne kadar champ var skin var ligi vs. paylaşıcam burada.Akşama doğruda sslerinide eklerim.

Server:Türkiye
Nick:CottonCandyy IP:3170 RP:210
Lig: Platin 3
Champ sayısı:82
Normal Win:1448 Lose:1200 civarı(öğrenmem için 1el oynamam lazım) Ranked Win:156 Lose:121
3adet Rune sayfası.
Skinler;
Crimson Akali
Unchained alistar
Pharoah Amumu
Woad Ashe
Safari Caitlyn
Jade Fang Cassiopeia
Mr.Mundoverse
Tango evelynn
Warring Kingdoms Jarvan IV
Frosted ezreal
Special forces Gankplank
Victorious Janna
Pre Void Kassadin
Sandstorm Katarina
Karate kennen
Traditional Lee Sin
Spellthief Lux
Vizier Malzahar
Ionian Master Yi
Leopard Nidalee
Chewn Caos Orianna
Redeemed Riven
Royal Shaco
Justicar Syndra
Badger Teemo
Riot Girl Tristana
Jack of Hearts Twisted Fate
Leprachun Veigar
Poolparty Ziggs
(unuttuklarım olabilir)
Fiyat:Teklif bekliyorum
Not:Karakterin sezon 2den kalma altın çerçevesi vardır skinler kısmında da görüldüğü gibi Victorious janna skini sezon2den +1500 ELO sahiplerine veriliyodu altın çerçeve de dahil.Ayrıca skinleri 2-3tanesi ücretsiz yani facebook,youtube kanalı beğenerek aldığım skinlerdir.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri