• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL Recorder

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Ephesus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Ephesus

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
13
[BILGI]LoL Recorder Nedir Ne İşe Yarar: LoL recorder siz oyunu oynarken kaydeden ve istediğiniz zaman istediğiniz oyunu izleyebileceğiniz bir kayıt programıdır. LoL Recorder fraps, gamecam gibi programlar gibi oyun içi kasmalara sebeb olmaz ve çektiği videoların boyutu oldukça küçüktür. Yaklaşık 40-45dk lık bir oyunun videosu yaklaşık 6MB civarındadır.[/BILGI]

İndirmek İçin: http://www.leaguereplays.com/files/LOLReplay-0-5-9-7.exe

Sitesi: League Replays | Official Home of LOL Replay

Kullanımı oldukça basittir arka tarafta sizin müdahale etmenize gerek kalmadan çalışır.

Arayüzünden bir resim:

xdw68p.jpg

Benim asıl kullanma amacım şöyle görülmemiş birşey yakalıyıp recorder ile açıp oradan fraps ile kaydedip youtubeye falan atmak. Ama daha birşey yok. Son maçımda rastgele attığım mızrak ile bir adam öldürdüm sadece :(

Geri