• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL Rün

FireLeader_

Banlanmış Üye
Aktiflik
K.Tarihi
6 Eyl 2011
Puanı
11
Arkadaşlar ben Katarina - Teemo - Draven için rün dizicem hangi sampiyona hangi rünleri almalıyım yazarsanız sevinirim türkiye servernda oynadıgım için türkce isimlerini yazarmısınız.

Teşekkürler hepinize

bak şimdi draven için ad dizicek ad ve attack speed yada zırh delmede olabilir sen katarina için ap diz büyü nüfuzu diz teemo içinde ap ve attack speed diz internete yaz aslında çıkar çoğu

Bende yeni başlicam hiç bişi bilmiyom merak içindeyim :D
Ben az çok biliyorum oyunu ama hangi rünleri dizsem karar veremiyorum forumda anlayan arkadaş bir hayli fazla oldugu için yardım istedim :)

----------

bak şimdi draven için ad dizicek ad ve attack speed yada zırh delmede olabilir sen katarina için ap diz büyü nüfuzu diz teemo içinde ap ve attack speed diz internete yaz aslında çıkar çoğu

Mesela katarinaya ap veren rün varya onun aynısından 9tanemi alıcam ? Nette baktıgım kadarıyla öyle gördüm

Ben az çok biliyorum oyunu ama hangi rünleri dizsem karar veremiyorum forumda anlayan arkadaş bir hayli fazla oldugu için yardım istedim :)

----------

Mesela katarinaya ap veren rün varya onun aynısından 9tanemi alıcam ? Nette baktıgım kadarıyla öyle gördüm
evet ama 30 levelsen hepsi açılıyor ilk önce bi bak kaç tane açık diye :D

sildim la oyunu trdeki eziklerden bıktım artık :D hiç bişi dinlemiyolar anca feedliyolar :D dün sabah girdim okul var diye şimdi ilkokullular felan gitmişdir diye :D 3 ranked maçındada bizim takımda 1 tane afk vardı hep :D hepside annem kahvaltıya çağırdı gitmem lazım dediler deli oldum :D

sende şuan sadece 2 rün sayfası var yanılmıyorsam ona ayrı buna ayrı dizme gibi bir lüksüm olsun diyorsan en az 10 adet rün sayfası lazım ama şuan için gerek yok sana.. Bir rune sayfanı ad yap diğerini ap ad = Kırmızı = Attack Damage veya Zırh delme yapabilirsin sana kalmış tier 3 olucak. Sarılar Armor 1.41 verenlerden mavilerde magic resist büyük rünlerda gene attack damage... AP rün ise = Kırmızılar Magic Pen türkçesi büyü nüfuzu galba sarılar= Ya mana regen yada armor ama armor diz çünkü bu aralar kha zed wukong mid ünlü oldu armor lazım maviler gene magic resist büyükler Ap bunlar normal ap ad rünleridir..

Geri