• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

lol şampiyon alıcam yardımcı olurmusunuz

Inception

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
19 May 2009
Puanı
32
lol şampiyon alıcam yardımcı olurmusunuz ne alayım 1vs1 sağlam olsun yeter birde nerf felan yemiyecek yakında dairus düşüyüorum yada akali dairus nerf alır dediler akali nerf aldı 3.2güncellemesinde önerilerinizi bekliyorum...

akali nerf yedide pek büyükde bi nerf değil dariusda güzeldir ama yersede çok bişey yemez yani 1v1 sağlam olsun diyosun tankymi olsun offtank mı olsun ap ad ? onlarıda söylesen :D

Benim ana karakterim akali ama nerf pekte bir işlememiş gibi duruyor. Bence caitlyn, fioara ve ziggs 'in gücü düşürülmeli adamlar yürüyen ölüm gibi.

Benim main solo top herom İrelia, 1-1 çok güçlüdür, 4 lvl sonrası solo top mahvedebilir rahatlıkla. Sustaini iyidir, farm canavarıdır bir nevi, Q skili çok işe yarar o konuda. Late Game'de kasmış bir irelia, bütün adc korkulu rüyasıdır, pasifi sayesinde TF'lerde cc yemezsin gibi birşey, bir nevi olaf. Ayrıca adama yapıştımı bırakmaz. E skili, stun/slow çok kullanışlı bir skill, 1-1 hiç ummadığın yerde çok rahat çevirebilirsin.

Ama early game biraz sorun yaratabilir sana. Dürüst olmam gerekirse 1-4 lvl arası, solo herolarının büyük çoğunluğu seni rahatlıkla farmdan uzaklaştırabilir. Tabiki sanada bağlı olay ama dediğim gibi zorlanırsın. Oynamasıyla aşırı eğlenceli bir hero. Bir kere öğrendin mi bırakamıyacağıne eminim ^^

Akali nerf değil hatta buff bile yedi denilebilir çünkü pasifleri direk aktif oluyor artık pasif aktifleştirmek için rün dizilirdi şimdi ona göre kalmadı bakalım nası rün dizecekler onu bekliyorum voyboydan. 1v1de xhero xheroyu alıcak diye birşey yok her heronun counteri vardır ama counteri bile o heroyu kesemeyebilir oyun içindeki farmına ve itemlerine bakar herşey o yüzden hero seçiminde 1v1 felan vb şeylere takılma eğlenebileceğin yapabilecğin herolara bak al.

counter ne oluyor yani o hero için özel mi üretilmiş riot tarafından biraz bilgi verseniz?

bak ben akali güncellenmeden önce rün düzmüştüm ona tam 2 kabiliyeti de açtırıyodum rün kabiliyet desteğiyle. Şimdi bu güncellemeden sonra bi garip oldu benim akali rünü :D ama dengeli yapmıştım her heroya gidiyor. Yani sana demek istediğim jungle mı lane mi solo mu ne yapmak istiyorsun. AP mı AD mi tanky mi off tank mı bir sürü çeşidi var bu işin :)

Counter her heronun bir counteri illa vardır atıyorum örnek Solo Topa Garen geldi karşı takıma garenin counter herolarından biri Teemodur iyi oynayan bir teemo garene farm yaptırmaz yani garenin teemoya karşı hiç bir şansı yoktur anca jungle yardıma felan gelirse 2. Örnek Katarina Mid geldi Counter heroları Fiddlestick counteri Diana Counteri vb bunun için özel siteler var heroyu yazdığında hangilerine karşı güçlü hangilerine karşı güçsüz görebilirsin counter pick maçı kazandırır

koca maxigame ts server yada msn grubu felan yokmu lol için oradan sorardım sorum olunca hem takım felan yapardık arada bu arada off tank tarzı birşeyler istiyorum akali hala sağlamsa onuda alabilirim.

Tank olarak Volibear var tam bir ayı :) her heroya offtank kasabilirsin neredeyse Westteysen HooIigans ekle yardımcı olurum.

bak ben akali güncellenmeden önce rün düzmüştüm ona tam 2 kabiliyeti de açtırıyodum rün kabiliyet desteğiyle. Şimdi bu güncellemeden sonra bi garip oldu benim akali rünü :D ama dengeli yapmıştım her heroya gidiyor. Yani sana demek istediğim jungle mı lane mi solo mu ne yapmak istiyorsun. AP mı AD mi tanky mi off tank mı bir sürü çeşidi var bu işin :)

jungle mı lane mi solo mu derken solo lane de değilmi?

hadi canım solo zaten tek demek ama demek istediğim jungle hariç hepsi lane dir

----------

ayrıca midde tek alıyor ? hmmm

Geri