• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

lol sarmadı

0rkun3fe

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Eki 2012
Puanı
18
beyler lole başlamıştım 1 ay falan oynadım neredeyse ama kendim çabaladığım için sıkıldım tek başıma ve bıraktım şimdi çok iyi dota2 bilen bi arkadaş var o gel sana öğretiyim diyor ne diyorsunuz ? öğrendikten sonra baya eğlenirim gibime geliyor

dotan 2 de aynı öğrenemezsen sıkıcı o arkadaşın ne kadar öğretsede senin yinede oynayarak öğrenmen lazım lol çok zevklidir eğer oynamayı öğrenirsen oynamayı öğrenmek 1 ayda olacak birşey değil ben pek sanmıyorum eğer lolden zevk alamadıysan dotadan alabileceğini ama tabiki arkadaşın çağırıyorsa git birlikte oynamak çok daha zevklidir

Valla ben dota2'nin ne grafiklerini beğendim nede mekaniklerini beğendim bilmiyorum bana çok kötü geldi lolde herşey oturmuş bir durumda

lol de farm yapamayan adam dotada deny gibi birşey varken sittinsene farm yapamaz.Adam bakacak senin deny kabiliyetin yok iliğini kurutur ve 10 dk sonra sadece bir ezik heroyla ordan oraya gezer baskın yer ölür beslersin ;) böyle böyle birşeyler öğreniliyor moba oyunları bunlar çünkü.Ama yok ben gelemem uğraşamam o kadar vakit alır diyorsan dotayıda lol ü de bırak ;)

aslına bakarsan dota 2 lolden daha iyi ve daha zor sana lol alışık geldiğinden öyle gelmiştir :D
Yok alışık olduğumdan değil ben yıllardır sayamadığım kadar mmo oynadım alışık olarak demiyorum grafiklerini ve mekaniğini harbiden sevmedim siz nasıl seviyosunuz onu anlamıyorum diyecek kadar sevmedim :)
sadece oyunu izleyerek bildiğimden değil oynadım da

hem dota2de ne yapıcaz ? karakterlerin hepsi ücretsiz lv ve skin mi kasıcaz ? yani maç dışında oyunu geliştirdiğimiz birşey yok mu ? yoksa counterdan farkı olmaz
lol'ün grafiklerini seviyorum,hikayeleri,karakterin hikayesine göre şekillenmesi,skilleri,seslendirmeleri gayet güzel

Birde valve'ın blizzard'dan dotayı çaldığı için nefretim var

Yok alışık olduğumdan değil ben yıllardır sayamadığım kadar mmo oynadım alışık olarak demiyorum grafiklerini ve mekaniğini harbiden sevmedim siz nasıl seviyosunuz onu anlamıyorum diyecek kadar sevmedim :)
sadece oyunu izleyerek bildiğimden değil oynadım da

hem dota2de ne yapıcaz ? karakterlerin hepsi ücretsiz lv ve skin mi kasıcaz ? yani maç dışında oyunu geliştirdiğimiz birşey yok mu ? yoksa counterdan farkı olmaz
lol'ün grafiklerini seviyorum,hikayeleri,karakterin hikayesine göre şekillenmesi,skilleri,seslendirmeleri gayet güzel

Birde valve'ın blizzard'dan dotayı çaldığı için nefretim var
dota + lol mmo oyunu değildir moba oyunlarıdır yanlış bilgilendirmeyelim ;)

Geri