• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL Sezon Sonu Ödülleri Açıklandı (bknz. KaoZ)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AraNeL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AraNeL

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ocak 2013
Puanı
106
Sezon 3 Ödülleri karşınızda | League of Legends
forum için bilgilendirme.Kaan için kapak :D

+Edit. Skin,Totem görünümü anladım ama o özel davet rozeti ney bilen biri anlatsın birde sadece gümüşlerde yükleme ekranı çerçevesi diyor.Altın ve üzerine skin,totem görünümü ve özel davet rozeti ama çerçeve falan demiyor o sarı çerçeve yokmu şimdi bize,platine mavi,diamonda taşlı mavi çerçeve yokmu yada vb bir çerçeve... ve ek olarak başka forumlarda şöyle bir muhabbet geçiyor mesela gold 1-2-3-4-5 arasında bitirenlerde farklı olacakmış plat 1 il 2-3-4-5 arasındaki gibi çözemedim bu işi:fky:

Son düzenleme:
ne yani sen ödül falan mı aldın murat
altın kümedeyim ben kanka alcam ödül sezon sonu :D

----------

Victorious-Elise.jpg

bunu ve sarı çerçeveyi alacağım. O çerçeve kimin ne olduğunu çok iyi ayırmanı sağlıyor oyunda ve bu skin parayla bile satılmıyor... Totem görüşü de değişecek.
Ama bence sarı çerçeve en göz alıcı ve güzel olanı diamondda çoğuna göre güzel ama bu sarıya ben bayılıyorum

Ohooo işe bak arkadaş, altına bile ödül var...

Skin ödülü plat üstü olaydı iyiydi be... Neyysee....

Elise veya shy sanırım ama shy ice dragon skini geldiği için sanmam ona gelsin yeni skin, elise %100 !! Support düşünmezler tabi, opera sona falan... PAFF

Ben 3 Ekime kadar olurum lan dia, alırım tek taş çerçevemi ayrıca :D

----------

Zaten resme tıklyınca linkte Elise olduğu yazıyor :D

Ohooo işe bak arkadaş, altına bile ödül var...

Skin ödülü plat üstü olaydı iyiydi be... Neyysee....

Elise veya shy sanırım ama shy ice dragon skini geldiği için sanmam ona gelsin yeni skin, elise %100 !! Support düşünmezler tabi, opera sona falan... PAFF

Ben 3 Ekime kadar olurum lan dia, alırım tek taş çerçevemi ayrıca :D

----------

Zaten resme tıklyınca linkte Elise olduğu yazıyor :D
ahahaha dedim ilk gördüğümde bunu :D ayrıca diamond çerçeve güzel bak yalan yok. Ama ben oyuna ocakta falan başlamıştım ve o sarı çerçeveye bayılıyordum. Daha göz alıcı ve dikkat çekici... Ama çerçeve verileceği kesin değil bak sitedende baktım yükleme ekranı görüntüsü gümüştekilerde yazıyor altına gelince davet madalyasını takımınıza gösterebilirsiniz falan filan diyor yükleme ekranı çerçevesi varmı yokmu ben anlamadım sen ne anladın bu işten kaan ?

ahahaha dedim ilk gördüğümde bunu :D ayrıca diamond çerçeve güzel bak yalan yok. Ama ben oyuna ocakta falan başlamıştım ve o sarı çerçeveye bayılıyordum. Daha göz alıcı ve dikkat çekici... Ama çerçeve verileceği kesin değil bak sitedende baktım yükleme ekranı görüntüsü gümüştekilerde yazıyor altına gelince davet madalyasını takımınıza gösterebilirsiniz falan filan diyor yükleme ekranı çerçevesi varmı yokmu ben anlamadım sen ne anladın bu işten kaan ?

Sanırım madalya dediği, onurlu rakip tarzı bir şey !? Anlamadım bende görücez.

sabah sabah ne uyandırıyon milleti gardaş ben bile uyandım :s
ei günaydın o zaman :D ama cidden çok hoş olmuş :D:D

----------

Sanırım madalya dediği, onurlu rakip tarzı bir şey !? Anlamadım bende görücez.
rewards-goldplatdiam-crests.png
Altın veya üzeri: Sezon 3 Arkadaş ve Takım Davetleri Madalyası, Şanlı Şampiyon Kostümü
Rekabete dayalı oyunun en üst kademelerine çıkarsanız alacağınız özel davet rozeti ile dostlarınıza ve takım arkadaşlarınıza başarınızı parıltılı bir şekilde gösterebileceksiniz. Ayrıca kalıcı Şanlı Totem Görünümünü ve özel bir Şanlı Kostüm kazanacaksınız.

bunu diyor ama en çok sorulan sorularda da şöyle birşey var...

Platin aşamasındaysam simgeler,profil yükleme ekranı çerçeveleri nasıl işliyor ? 4 görsel çerçeve mi kazanacağım ?

• Kısacası, hayır. Ulaştığın aşama için geçerli olan simge ile görsel ve yükleme ekranı çerçevelerini kazanacaksın. Bu ödüller, her aşama için farklı.

Cerceve verilecek siz bronz ve gümüşteki hediyeleride alacaksınız.

Sezon 4'e girişte cerceveler değişmesse böyle olacak :)
pcr53.png

Sıkça Sorulan Sorular :
http://beta.tr.leagueoflegends.com/tr/page/sezon-3-odulleri-ile-ilgili-sikca-sorulan-sorular

Son düzenleme:
Cerceve verilecek siz bronz ve gümüşteki hediyeleride alacaksınız.

Sezon 4'e girişte cerceveler değişmesse böyle olacak :)
pcr53.png

Sıkça Sorulan Sorular :
Sezon 3 Ödülleri ile ilgili Sıkça Sorulan Sorular | League of Legends
bak işte diamonda lafım yok tamam ama şöyle birşey var bence sarı daha dikkat çekici ve göz alıcı.Bunun takımına gösterdiği ağırlığı da dikkat çekici tabi challenger diye bişe vardı bu sezon çerçeve işi nasıl olacak belli değil

bak işte diamonda lafım yok tamam ama şöyle birşey var bence sarı daha dikkat çekici ve göz alıcı.Bunun takımına gösterdiği ağırlığı da dikkat çekici tabi challenger diye bişe vardı bu sezon çerçeve işi nasıl olacak belli değil

Aynen Gold Daha Dikkat Çekici lakin 2si arasında kalsaydım gold'u secmezdim :D

challenger'a getirmeyi düşünmüyorlardı diye bi yerde okumuştum tam emin değilim tabiki :D

Aynen Gold Daha Dikkat Çekici lakin 2si arasında kalsaydım gold'u secmezdim :D

challenger'a getirmeyi düşünmüyorlardı diye bi yerde okumuştum tam emin değilim tabiki :D
diamonda lafım yok taşlı maşlı ağır basıyor ama platinden daha iyi gold şu çerçeveler değişmezse.. hani en kötü sarı çerçeveyi alman lazım yükleme ekranı havası için :D

Beyler şimdi ben uzun bir süre ranked girmeyi düşünmüyordum(champ azlığı vs.). Şimdi sezon bittiğine göre girmeli miyim, sezon sonu sıfırlanacak mı ranked statları?

Beyler şimdi ben uzun bir süre ranked girmeyi düşünmüyordum(champ azlığı vs.). Şimdi sezon bittiğine göre girmeli miyim, sezon sonu sıfırlanacak mı ranked statları?
aynen ama sezon başlayınca sakın hemen girme sağlam bi duo bul ikinizde en iyi oynadığınız champları alın 1 2 hafta geçsin en azından

Geri