• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL Skin Öneri

-CapsLock

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Şub 2011
Puanı
53
konuyu buraya açtım çünkü daha çok görsel zevk ve daha fazla kişinin fikrini almak istiyorum
normalde oyuna para yatıran bi tip değilim ama aarkadaş doğum günüm dolayısıyla rp çekti ve 1 adet skin alıcam.

sizce hangi skini almalıyım ?
2 adet skin arasında kaldım iki şampiyonu da seviyorum

1. skin ;

Kanlı Ay Akali

sj0yy.jpg

2. Skin ;

Gönül Avcısı Vayne

sj112.jpg

ilk olarak kanlı ay değil hemşire akali
gönül avcısı değil ejder katili vayne :D

varya konuyla alakası yok ama şu lolün grafiğine karakter tasarımına bak çok çocukca geliyor bana ya sadece banamı böyle geliyo bir türlü anlayamadım dota 1 kadar bile grafiği yok gibi :D

varya konuyla alakası yok ama şu lolün grafiğine karakter tasarımına bak çok çocukca geliyor bana ya sadece banamı böyle geliyo bir türlü anlayamadım dota 1 kadar bile grafiği yok gibi :D

ilk başlarda bende öyle diyordum :D bu ne abi böyle çocuk oyunu gibi de oyuna kaptırınca grafiklerin baya güzel olduğunu hele ki s1 e göre baya iyi olduğunu anlıyoruz :D

Ejderkatili vayne favorimdir.Gönül avcısı vayne apaçi işi gibi saçlara baksana yani benim hoşuma gitmiyor o skin ejderkatilini aldım bende bu yüzden ama senin kararın tabi herkesin zevki farklıdır.

kanlı ay değilde silverfang akali , vaynede dragonslayer vayne almanı öneririm

Bana hiçbir zaman grafiği veya başka birşeyi kötü gelmedi :) birde başlar başlamaz oyunun mantığını öğrendim 1.hafta 35/0/22 skorlar yapmıştım bu yüzden de çok sevdim

Beyler fantezileri önde tutarak cevap vermeyelim lütfen :D :D
Bende ejder katili düşünüyordum ama herkes gönül avcısı al dedi sorun bende mi

Oyuna başlamadan grafiklerini zaten beğenen yoktu ama bu oyuna başlayın ca bırakmak o kadar kolay değil oynamayan zevkini bilemez

Oyuna başlamadan grafiklerini zaten beğenen yoktu ama bu oyuna başlayın ca bırakmak o kadar kolay değil oynamayan zevkini bilemez
hiç bir oyuna oynamadan yorum yapmam ben 2-3 oyun attım bana çocukca geldi hele o çayılarda bayırlarda görünmezlik işi peh dota1 klasikliğine alıştığım için sanırım öyle gelmiş olabilir ama lol bir tercih meselesi olsa lol yerine dota1 ve dota2 yi öneririm

Geri