• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LOL takım kuruyorum [TR]

bogasan11

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
22 Mar 2011
Puanı
0
Merhaba arkadaşlar Ben bora yeni 30 lvl oldum :) Oyundaki Adım AslanFatihi Malum TR sunucusu fazla acami dolu sırf bu yüzden 10/0/15 gittiğim oyunlaır verdiğimi hatırlarım Bu yüzden Düzgün bi takım kurmak istiyorum aynı zamanda turnuvalarada katılacağız...

Takımda Adı: Leuge of Troll
FaceSayfası: https://www.facebook.com/LOLaslantim
Resmi sitemiz: PerfectGames

Katılım koşulları

1:Yaş 14 ve üstü olmalı [Yaş düşük çünkü küçük yaşta olup pro olan oyuncu çok gördüm yalan yok Tabi olgun bi beyine sahip olucak -,- ]
2:seviye 30 şart
3:Takım huzurunu bozmak ve küfür kesinlikle Yasak

Takım

1:AslanFatihi/SUP+tank
2:........................
3:.......................4:.......................
5:.......................
Başvuru

https://www.facebook.com/LOLaslantim | özel mesaj yolu ile

İletişim | PerfectGames | Mesaj göndererek.

Herkezi bekliyorum =)

Bu arada Pvpde Trolleye biliriz
:evl:​

Son düzenleme:
​Umarım sende takımı toplarsın bizim takımla birlikte maçlar atarız eğlenceli olabilir :D

Maxigame dışından adam alma derim maxigame'dekiler hem saygılı ve efendiler hemde çok iyi oyuncular :)

Hayırlı olsun

Güncel beylev :) Bu arada janna denedim süpermiş yala :D

Ben geleblirim adc olarak iyiyimdir o yonden sıkıntı cekmezsin mainim adc mid ve solo ( ad mid favorimdir , bide fizz :D )

Nick pr0xXy22 eklersen konusuruz

ben gelem mi levleim 12 hep master yi ile oynarım :D başka oynamam :D
istemsizce güldüm lan :D bende ezikken hep yi oynardım ama iyi skorlar yapılırdı vallaha :D sonra 30 lvla her yaklaştığımda master yi den nefret etmeye başladı hele o teemo varya beni yi den nefret ettirip kendine alıştırdı :D

istemsizce güldüm lan :D bende ezikken hep yi oynardım ama iyi skorlar yapılırdı vallaha :D sonra 30 lvla her yaklaştığımda master yi den nefret etmeye başladı hele o teemo varya beni yi den nefret ettirip kendine alıştırdı :D

Master mış teemo muş bunları geççeniz gidin popy oynayın gerçek op hero o :D

Hayrlı olsun. Inşallah takımına toplar liglere katılabilirsin. Biz de izleriz:)

Geri