• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lol ticket atmak

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Yasakani
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Yasakani

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
24 Nis 2009
Puanı
33
Arkdaşlar ben 2 gün önce kostüm almıştım şimdi indirime girmiş acaba ticket atsam rp farkını bana iade ederler mi ? daha önce hiç atmadığım için bilmiyorum ticketin nereden atıldığını öğrendim fakat ne yazacağımı bilmiyorum yardım eden olursa sevinirim :D

daha önce kullanmadıysan;

oyundan alışveriş bölümüne gir;
sol altta "satın alınanlar" var, ona tıkla
oradan aldığın hero skin vs.. ne varsa çıkar, 3 kere iade etme hakkın vardır, iade et de sana ip rp ne ile aldıysan geri verir.

bunu dene olmazsa ticketı söyleyeyim fakat, burdan yapamıyorsan ticket dan olumlu cevap bekleme. 3 hakkın ya burdan ya tickettan kullanıyorsun. ( bu arada ticket geç cevap veriliyor. Tahmini 1-2 gün, bu işlemle anında iade :) )

kostümü vermicem sadece ben 975 rp ile almıştım şimdi indirime girince yarı fiyatına düştü eğer ticket atarsam rp nin yarısını verirler mi? alalı 2 gün oldu zaten

kostümü vermicem sadece ben 975 rp ile almıştım şimdi indirime girince yarı fiyatına düştü eğer ticket atarsam rp nin yarısını verirler mi? alalı 2 gün oldu zaten

direk öyle olmaz. geri verip alırsan karlı olursun fakat 1 iade hakkın gider ve 3'den fazla iade hakkı tanımıyorlar

bedavaya vermezler ben 12 rp istedim resim şiir şarkı sözü vs istedi :D

Oldu beyler ticket attım rp nin yarısını geri verdiler :D

smsu9.png

Son düzenleme:
lol ana sitesine girip destek yazan yere tıklayıp talep gönderiyosun

Geri