• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LOL TR Premade Aranıyor

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan DarkLight
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

DarkLight

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
25 Tem 2009
Puanı
116
TR serverında Ranked Solo/Duo gireceğim bir arkadaş arıyorum. Tek isteğim tecrübeli olması. Yeni 30 level olmasın. En az 300-400 win olursa iyi olur.

Main Lane'm AD Carry. Bunun dışında Mid ve Soloda iyiyim. Gerekirse diğer lanelerde de oynarım. Normal 540 win , Ranked 114 winim var.

İlgilenenler eklesin: Desoxyn21

Çok fazla win'im yok fakat "HosenberG" olarak ekledim 1 2 oyun atalım supluğumu beyenirsen rankedde gireriz :)

ADC main isen supp olarak gelirim yanına. Nick CheryUp

Oyuna girince eklerim fakat ts ve skype yok.

TR serverında Ranked Solo/Duo gireceğim bir arkadaş arıyorum. Tek isteğim tecrübeli olması. Yeni 30 level olmasın. En az 300-400 win olursa iyi olur.

Main Lane'm AD Carry. Bunun dışında Mid ve Soloda iyiyim. Gerekirse diğer lanelerde de oynarım. Normal 540 win , Ranked 114 winim var.

İlgilenenler eklesin: Desoxyn21
bende seni ekledim solo yada mid gidersen jung geçerim iletişimde oluruz. Adc oynadığında da supplarım ben support oynamaktan kaçınmam;)

ST AnyThngInMys -- 2011 win 242 ranked win Gold 1 pramedim var ama bu aralar giremiyor. İstersen takılırız main mid..

Doutzen Kr0es olarak değişti nick ^^

Son düzenleme:
Mainim mid GoldII deyim 1250normal winim var eklersen oynarız belki arada :)

Bende sup arıyorum mainim adc iyiyimdir sıkıntı cekmeyiz kendine güvenen sup arkadaşları beklıyorum gümüş 5 teyim bebeler yüzünden cııkamıyorum bi iniyorum bi cıkıyorum
nick : pr0xXy22 55 ranked wini var . vayne caitlyn draven bide kogmawı cok severim :)

Duygulandım burdaki mesajda Gold2deymişim şimdi plat2deyim mütişim :D

Geri