• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LOL TR / Silver 4 / 69 Kostüm / 70 TL

Aktiflik
K.Tarihi
22 Eki 2016
Puanı
0
Karakter Serveri : TR
LVL : 30
Lig : Silver 4
Ücret : 70 TL veya CS:GO İtem Takası
Alışveriş Yöntemi : Havale / Maxigame Site Aracılık Hizmeti
Email: hotmail koruması bulunmakta

İletişim İçin

Ahmet Veli Korkmaz
Şehir : Manisa/Kocaeli/İstanbul içi elden alışveriş yapılabilir
facebook dan mesaj atın dönüş yaparım özelden telefon veririm sitedende mesaj atabilirsiniz
https://www.facebook.com/ahmtvlkrkmz

Rün durumu : 4 Sayfa rün bulunmaktadır Riven CD(Bekleme süresinde azalmadır),AD,ADC,AP
69 kostüm bulunmaktadır sihirdar simgelerinide attım bütün şampiyonlar açıktır

Satma sebebi: oyunun yaş ortalamasının düşmesi,çocuklara hizmet etmesi devamlı olarak ailevi değerlere küfür edilmesi vb. sorunlar pazarlık yapılır, yaşına göre oyun bulma özelliği çıkmadığı sürece oyuncu kaybetmeye mahkum bir oyun dahası yoktur..

karakterin kümesi

dX9nD7.jpg

simgeler

aX7ogg.jpg

kostümler

RQjJpn.jpg

Geri