• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL TR sunucusunda İngilizce dili sorunu

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Summer
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Summer

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
1 Ağu 2011
Puanı
25
Oyunu 4.21 yamasına kadar sorunsuz inglizce oynuyodum ama dün yamanın gelmesiyle ne kadar rads > locale > en_gb yapsamda oyun ingilizce olmuyo. Ne yapmam lazım..?

................................................................................

Çözümü buldum beyler:
C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_patcher\managedfiles\0.0.0.0 sırasıyla takip edin ve regions.cfg'yi not defteri olarak açın TR'nin sırasını bulup 3. kısmı ''en_US,'' yapın. Oyun tekrar ingilizce olucaktır.

Son düzenleme:
EU West sunucusuna ayarla,yama yapacaktır büyük ihtimalle daha sonra tekrar TR ayarla sunucuyu 'locale' dosyasına en_gb yap dene bakalım.

Çözümü buldum beyler:
C:\Riot Games\League of Legends\RADS\projects\lol_patcher\managedfiles\0.0.0.0 sırasıyla takip edin ve regions.cfg'yi not defteri olarak açın TR'nin sırasını bulup 3. kısmı ''en_US,'' yapın. Oyun tekrar ingilizce olucaktır.

Geri