• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL upload edebilirmisiniz

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IlhanBYK
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IlhanBYK

Üye
Aktiflik
K.Tarihi
3 Tem 2015
Puanı
0
arkadaşlar bizim evimizde internet yok sadece telefonumun interneti var onda da çok yavaş ben lol u teyzemin evinden indirip telefonun interneti ile oynamak istiyorum fakat teyzemin evinde fazla kalamadığım ve patcher interneti tam çekmediği için hep yarım kalıyor, acaba birisi bana kendi oynadığı lolu son patch ile uploadlayabilir veya link atabilirmi şimdiden teşekkürler

GT-I9100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O tarz bir uploadın transfer edilince çalışacağını sanmıyorum ki zaten birinin upload edip sana yollaması da senin patch etmenle aynı şeye eşdeğer olacaktır. En sağlıklısı direkt Launcherden patch atmaktır hocam ama internet probleminiz varsa elden gelecek birşey yok ne yazık ki.

elbette launcher dan patch atmamla aynı şey fakat launcher bazen sapıtıyor bir keresinde %86 da çökmüştü fakat normal download da bir aorun yok

Yan Masadan Gönderildi

Lol patcher da indirme 0 kb/s göründüğü zaman biraz bekleyin, tekrar download hızı yükselip devam edecektir.

Bir kez daha deneyin.Eğer aynı yerde kalıyorsa patch kapatmayın ve bekleyin.İndirme hızının 0'lanması aslında indirdiği dosyaları yüklüyor olmasından kaynaklanıyor.Bir hata değil yani.

biliyorum fakat genelde hız 0 olduğunda eve dönmem gerekiyor malum teyzemin evi

Yan Masadan Gönderildi

Geri