• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL ve İlk Zaferim.

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan ZACA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

ZACA

Aganigi Naganigi
Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
2 Eyl 2011
Puanı
440
Arkadaşlar ilk zaferimi aldım,gayette zevkliydi. :)

hncwj.png

ama asiste göre takımını taşımıssın biras daha tanky gidersen iyi olucaktır :)

öncelikle tebrik ederim ve bir şey sormak istiyorum bende başlamak istiyorumda hangi swde başlamam doğru olur :D

bol küfür ve bolca gülmek istiyorsan türkiye swsi :D ranked maçlarda bile o kadar çok ezik görüyorumki artık sinirlenmek yerine gülüyorum iyi geliyor :D

Ben türk sunucusundan başladım. :) Birde yeni şampiyon açtım ismi sanırım Rhye,sizce nasıl bu şampiyon iyimi :)

Bende Türk serverını indiriyorumda bu şampiyonlar belli bir ücret karşılığındamı alınıyor yoksa kafana göre istediğini alabiliyor musun?

Yeniyim bende fakat bildiğim hem kasıldıkça bir puan geliyor onla alabiliyorsun hemde rp ile alabiliyorsun,rpde ücretli.

Bende Türk serverını indiriyorumda bu şampiyonlar belli bir ücret karşılığındamı alınıyor yoksa kafana göre istediğini alabiliyor musun?
kafana göre hepsini alabilirsin hepsi bedava oyunun sunucusunuda free vpslerden sağlıyorlar :D olurmu la öyle şey oyun parasıyla alınıyor ıp diye bişey

----------

Yeniyim bende fakat bildiğim hem kasıldıkça bir puan geliyor onla alabiliyorsun hemde rp ile alabiliyorsun,rpde ücretli.
onun comboları var çok sağlam fakat comboya başladığım zaman benim fps düşüyo o yüzden kullanamıyorum onu :D

Geri