• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL Yeni 30 oldum ve Tek/çift sırası

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Callous
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Callous

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
6 Ara 2009
Puanı
12
Yeni 30 oldum tek/çift sırada 10 tane oyun atmam gerekiyormuş ; ama 10 adetin 10'unu kazanırsam hangi ligten başlıcam ? Ayrıyeten sezon bitiminde hangi kümede olanlara hangi ödüller veriliyor ? bu 2 soruma acilen ve detaylı bir açıklama yapabilirseniz sevinirm :)

10/10 Gold'da Başlarsın.

Sezon Bitiminde Bronzada Ödül var :(

Bronz : İcon Veriliyor.

Gümüş : İcon , Çerceve

Gold : icon, Çerceve , ŞANLI ELİSE SKİN.

....

Detay Demissinde pek detaya girilcek bi konu Değil gibi :S

10/1 de 10/2 de falan yaparsak ne olur reis ? ayriyeten gümüşte galiba şanlı görüş totemi varmış , gold ve üzerinde özel şanlı görüş varmış onu buldumda bu ilk 10 oyunu bulamadım hiç bi yerde 10/1 yaparsak bronz 5 , 10/2 yaparsak bronz 4 vb şekilde yazabilirseniz sevinirim şuan 10 da 1 yaptım 9 oyunum kaldı bir tane arkadaşımla oynuyorum.
Birde sezon bitene kadar oynama hakkım var değil mi 10 kasım pazar akşamına kadar herhangi bi kümede olursam ödül alabilirim dimi ?

10 maçın 7 sini aldım gümüş 2 de başlatmıştı beni

10 da 8 yapmam lazım o zaman en kötü gümüş 1 başlasam yada full kazanıp gold başlamam lazım elise yi istiyorum :(

Valla sen 10/8 veya üstü yapmaya bak. Ben kaçta kaç yaptım hatırlamıyorum şimdi son maçı alsam gold5 atıcaktı alamadım silver1 attı. Sonra kötü oyunlar, kötü takımlar vs 2ye düştüm oynayasım yok :D Direk gold5 başlarsan çok iyi olur :D

Beyler bana seride yardımcı olabilecek birisi lazım şuan 4 tane oynadım 3 tane kaldı sağlam oynayan bir arkadaş yardımcı olabilirse sevinirim mid,top,jungle oynayan birisi sağlam oynucak edecek bronzda başlarsam hayatım kararır resmen :D

Beyler bana seride yardımcı olabilecek birisi lazım şuan 4 tane oynadım 3 tane kaldı sağlam oynayan bir arkadaş yardımcı olabilirse sevinirim mid,top,jungle oynayan birisi sağlam oynucak edecek bronzda başlarsam hayatım kararır resmen :D
Junglede bir tek master ile başarılı olmuşumdur :D

5 de 4 yaptım şuan en azından gümüş 1 de başlarsam süper olur

geçen seneden elon olmadığı için goldda başlaman zor.Anca gümüşte başlarsın.Bende senin gibi sıfır account ile başladım sezon 3 e 10 da 5 yapmıştım hepsine solo girmiştim.Bronz 4 te başladım direkt 5 düştüm sonra :D Daha sonra gold 3 e kadar çıktım şuan gold 4 teyim 3 e çıkacak kadar winn aldım ama bugünkü maçların hiçbiri işlenmedi LP olarak oyunda sorun var çünkü.Gold ve üzeri için gelecek olan elise skin ini de göstereyim sana faydam dokunsun ;) elise yoksa elise + skin elise varsa sadece skin e sahip oluyorsun

İşte reis tek girecem o zaman da pazartesi sınavım var bide bronzdan başlarsam temelli kötü olur gümüş 1 falan olsa belki gold 5 için zorluyabilirim. ama Gümüş 2 falan başlrsam hiç ellemem bile ama şuan herşey düzeldi .

İşte reis tek girecem o zaman da pazartesi sınavım var bide bronzdan başlarsam temelli kötü olur gümüş 1 falan olsa belki gold 5 için zorluyabilirim. ama Gümüş 2 falan başlrsam hiç ellemem bile ama şuan herşey düzeldi .
sezon başı bronzdan başlasan umut var derdim çünkü o zamanda herkes çıkmaya uğraşıyor kötü başlangıç yapmış olabilir ya da server değiştirmiştir elosu mmr ı düşük kaldığı için bronzdan başlar.O adam uğraşır gümüşe de çıkar altına da.Bende bronzdaydım ama geçtim altına mesela.. Ama sezonun şu tarihinde sezon bitmeye yakın hala bronzda olanın maça keyfine gireceğini.Troll ün âlâsı olduğunu unutma ;) bronz sezon başı için çıkılabilecek bir yer olur sezon sonunda orası cehennem gibidir ashe jungleler,ashe ap ler,leona jungleler mi desem fantazi dünyası orası şuan çıkamazsın yani

sezon başı bronzdan başlasan umut var derdim çünkü o zamanda herkes çıkmaya uğraşıyor kötü başlangıç yapmış olabilir ya da server değiştirmiştir elosu mmr ı düşük kaldığı için bronzdan başlar.O adam uğraşır gümüşe de çıkar altına da.Bende bronzdaydım ama geçtim altına mesela.. Ama sezonun şu tarihinde sezon bitmeye yakın hala bronzda olanın maça keyfine gireceğini.Troll ün âlâsı olduğunu unutma ;) bronz sezon başı için çıkılabilecek bir yer olur sezon sonunda orası cehennem gibidir ashe jungleler,ashe ap ler,leona jungleler mi desem fantazi dünyası orası şuan çıkamazsın yani

Kardeşim bu benim ilk sezonum hediyesini almak istiyorum hazır elimde imkan varken gümüşten başlarsam totem görüşü falan var ne güzel mis gibi alırım altından başlayabilseydim daha güzel olurdu ama o şansım kalmadı galiba 5 de 4 şuan hala oynamadım dereceli yarın 5 maçıda atıp ne olursa olsun artık

atabildiğin kadar maç at sistem değişmezse eski elonun etkisi olacak sezon 4 yerleşiminde.

Yasin. Bronzdan baslasan nolacak?. Sen zaten oyuna yeni basladin yavas yavas ögrendiginde cikarsin silvere altina. Hemen ben altindan basliyim olmaz :D 10 dan 10 oyun kazanirsan altin olursun:D

Yasin. Bronzdan baslasan nolacak?. Sen zaten oyuna yeni basladin yavas yavas ögrendiginde cikarsin silvere altina. Hemen ben altindan basliyim olmaz :D 10 dan 10 oyun kazanirsan altin olursun:D

La ben hediyeler için istiyorum altın'ı elise i çok severim ben :D olmadı gümüşteki hediyeleri alayım bronzda bi b.k yok çünkü. :D

Geri