• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LOL Yeni Oyun Modu İşgal

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan cuxS
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

cuxS

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
27 Mar 2010
Puanı
181

3pBLJM.gif

yz85JL.jpg

Yeni Oyun Modu İşgal.Sadece resimde gördüğünüz karekterler alınabiliyor ayrıyetten yıldız muhafızı kostüm ile beraber girebiliyorsunuz.İyi eğlenceler.

aga 1 tane win alamadım lanet bi map :D

nickim King EruthurZ yeni oyun modunu geçemedim 0 win 4 lose yardım edecek varsa sevinirim.

Bizde geçemedik şuan 5 kişi pre girmen lazım discord kullanıyormusun ? Gece oynuyoruz biz genelde.

- - - Güncellendi - - -

jQPbvD.png

Sonunda 5 pre girip bi win aldık :thr:​

Mod çok zor değil 4-5 kere bitirdik fakat adcsiz girilen görevi henüz yapamadık :D

Zor gözüküyor ama çok zor değil aslında, adclerinize guinsoo + botrk kasın, 2 adet support şart değil ama bayağı kolaylaştırıyor, ardent lux çok iyi oluyor ayarlaşabilirseniz tüm takıma buff verebiliyorsunuz, adc olarak ezreal baya işe yarıyor herkese w atıp. khazixleri falan durdurmak için poppy baya işe yarıyor w ile aynı zamanda koruyor da.
illa S+ istiyorsanız şurayı takip edin daha iyi açıklamışlar: https://www.reddit.com/r/leagueoflegends/comments/6ytji7/star_guardian_onslaught_s_guide/

Alıştık baya zor değilmiş aslında :) fakat 5 pre şart ya.Görevler baya zor adcsiz olanda takıldık.Normal win için mf-poppy-janna-jinx ve lux baya ideal gibi :D

Geri