• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

lol yeni simgeler

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AraNeL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

AraNeL

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ocak 2013
Puanı
106
pbe de ingilizcesini okudum ama tam anlamadım bu simgeler getirmişler aşama muhabbeti falan da var maç kazanma de bir alakası var sanırım şunlardan bahsediyorum
mlwtw.png

Bende farkettim. Açıkcası bende bir şey anlayamadım fakat bu akşam yapılan Riot VS Team Turquailty maçından anladığım kadarı ile yeni gelen ARAM modu haritası "Sonsuz Uçurum" ve Freljord ile alakası olduğunu düşünüyorum. Ayrıca yeni gelen kule yıkılma efektleri süper. Zamanla göreceğiz o simgeler nedir, ne değildir. :)

Bende farkettim. Açıkcası bende bir şey anlayamadım fakat bu akşam yapılan Riot VS Team Turquailty maçından anladığım kadarı ile yeni gelen ARAM modu haritası "Sonsuz Uçurum" ve Freljord ile alakası olduğunu düşünüyorum. Ayrıca yeni gelen kule yıkılma efektleri süper. Zamanla göreceğiz o simgeler nedir, ne değildir. :)
normal sihirdar vadisi maçları da işliyormuş dereceli maçlarda tam net anlayamadım hala lisandra ekibini seçtim

Araştırdım ya sitede açıklaması varmış. Clan gibi bir şey bunlar, seviyen 10 olunca kalıcı olarak o clanda bulunuyorsun. Eğer değiştirmek istersen 1 Lv dan yeni hesap açman gerekiyormuş.

https://www.maxigamerz.com/f1103/freljord-sistemi-ve-simgeler-212749/#post2226072

Değiştirmek için 1 level yeni hesap değil, simgeni değiştirince kalıcı olması için gerekli olan 10 zafer sonuçlu oyun sayımı baştan başlıyor. 10 levelle alakası yok yani. Simgeyi kalıcı yapmak için seçtiğin simgeyle 10 zafer sonuçlu oyun alman gerekiyor. Diğer simgeleri seçersen zafer sayın sıfırlanıyor baştan sayıyor simge kalıcılığı için.

Değiştirmek için 1 level yeni hesap değil, simgeni değiştirince kalıcı olması için gerekli olan 10 zafer sonuçlu oyun sayımı baştan başlıyor. 10 levelle alakası yok yani. Simgeyi kalıcı yapmak için seçtiğin simgeyle 10 zafer sonuçlu oyun alman gerekiyor. Diğer simgeleri seçersen zafer sayın sıfırlanıyor baştan sayıyor simge kalıcılığı için.

Anladım, kafam biraz dalgın yanlış okumuş olmalıyım. :)

Geri