• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LoL yeni sorum

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan AraNeL
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

AraNeL

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ocak 2013
Puanı
106
beyler. Daha çok dereceli maç oynuyorum öncelikle bunu söyleyeyim. Ben hecarim ile jarvan arasında kaldım ikisi de hoşuma gitti sizin görüşlerinizi öğrenebilirmiyim ?

solo top champım var (Irelia) ya bu hecarimi deniyorum pbe de şuan ben böyle tank görmedim. Dmg i jarvandan daha fazla ve tankı da sağlam

hecarimle jungle gitmeni tavsiye ederim lanede de oynayabilirsin ama jungleyi hızlı yaparsın sağlam gankler atarsın

Hecarim başta kasarsan senin nerden geldiğini bile anlamazlar

Hecarim başta kasarsan senin nerden geldiğini bile anlamazlar
pbe nin faydası işte jarvanı denedim bu hafta bedava zaten. Hecarimi pbe de denedim cidden şaşırdım jarvandan daha iyi bir tank+daha iyi dmg vuruyor ve daha seri jungle yapabiliyor. Başka böyle champ önerisi olan yada bu konuyla ilgili söyleyeceği olan varsa bekliyorum:)

Kasmıs jarvan bir yerden sonra Singed gibi God Mode bürünüyor. Damage yok sanıyorsun fazla kâle almıyorsun. ama o pasifi... Gerçekleri anladığında herşey için çok geç oluyor, bir bakmışsın sadece %20 can ile carryleri süpürmüş...

sanırım son ana kadar net kararı veremeyeceğim. Ama hecarim her yönüyle iyi görünüyor jarvandan. Ayrıca ultisi bazen çok iyi bazen de çok sakat

Solo top main'in varmış ztn bide jungle'ın olsun bence direk hecarim al gankı saglamdır.

Jarvanın okadar iyi gankı yok junglede hecarime göre :)

Solo top main'in varmış ztn bide jungle'ın olsun bence direk hecarim al gankı saglamdır.

Jarvanın okadar iyi gankı yok junglede hecarime göre :)
main champım irelia benim geçen q la 3 kill aldım :D benim solo champlarım var olaf var lee var shen var garen var. Lee ile jung da oynarım ama seri jung yapıp şöyle tanklayacak birşey istiyorum. Tabi kesin sonuçlu ganklar atarak karşı takımın direncin zayıflatmak istiyorum. Hecarim gerçekten bir canavara benziyor jarvandan daha op geldi bana stunu da var

2side iyi hero ama jarvan katıksız hayvan jungle olarak sorarsan jarvan derim ama hecarim kötü değil yanlış anlama sadece jarvan biraz hayvanımsı güçlükte

Jarvanın demacia diye bağırması hoşuma gidiyor ulti atarken :D

bana göre jarvan skilleri daha yararlı takımın için ama hecada iyidir hangisini becerebiliceksen al :D

2sideiyidir ama jarvan +1 daha iyi bir kere 6 level olduğunda illaki gangda flash harcatırsın adama ama hecarimde 2 dakikada tüm lanelere gang atar öyle bir hızda hero sana kalmış 2sinide al bence.

hecarimde stun yok ama ult de fear var ama j4 dün söyle bi yanı var ult sinden çoğu şampiyon kurtulabilir eskiden yoktu öyle kolay kacabilen şampiyonlar yeni cıkarılanlar ult den rahat ca kacıyor hecarim derim ben win ordanı bu 55.14%
Hecarim (The Shadow of War) - Champions - League of Legends

----------

j4 win ordanı:52.29%
dmg i gerçekten çok fazla jarvana oranla ve daha seri jung yapabiliyor. Jarvanın ultisinden kaçabiliyorlar o zaman arkadaki carry lere saldırabiliyolar. Jarvan ultiyi çok dogru bir zamanda atman lazım yoksa kendi takım arkadaslarını da içeri alabiliyorsun. Hecarim in e skiline bastıktan sonra adama çarpınca sersemletiyor ayrıca

dmg i gerçekten çok fazla jarvana oranla ve daha seri jung yapabiliyor. Jarvanın ultisinden kaçabiliyorlar o zaman arkadaki carry lere saldırabiliyolar. Jarvan ultiyi çok dogru bir zamanda atman lazım yoksa kendi takım arkadaslarını da içeri alabiliyorsun. Hecarim in e skiline bastıktan sonra adama çarpınca sersemletiyor ayrıca

His next attack knocks the target back ,stun deilde snare diyelim suna ;D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri