• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Loldan sonra yeni oyun

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan CrazyLove
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

CrazyLove

Black Pearl
Aktiflik
K.Tarihi
3 Ağu 2011
Puanı
14
Arkadaşlar şuan lol oynuyorum ve baya bir sıkıldım hane kafa dağıtmak için 1 2 saatlik okuldan gelince oynayabilceğim bir oyun veya , silkroad sağlam emek private server varmi ya ? kalabalık olsun ya

Online oyun değil ama ondan daha zevkli 2 tane PC oyunu tavsiye edebilirim.

1-)Metal Gear Rising REVENGEANCE
2-)Castlevania Lords of Shadow 2

Smite!!!!!! Oyun Türkçe olmadığı için hiç çoluk çocuk yok. Eğer iyi oynuyorsan oyunda takımdaki adamlar sana hep olmasa da bol bol destek çıkarlar. LoL ve dotA'dan farklı bakış açısı var.

dotA'da çoluk çocuk var demedim ki. Bakış açısının farkından bahsettim. dotA çok farklı bir kulvar. Aylarca oynasan bile anca orta seviye oyuncu karakterine ulaşırsın.

smite güzel fakat mesela loki görünmez olup mageye tek atıyor orası saçma bi tane daha hero ultiyle adamları çekiyor yanına ardından bi combo wombo penta kill:D

espri güzelmiş kardeş xd

52f664fec5c3e1ff3700005a.gif

smite güzel fakat mesela loki görünmez olup mageye tek atıyor orası saçma bi tane daha hero ultiyle adamları çekiyor yanına ardından bi combo wombo penta kill:D

hey be canerle az oynamadık dimi knk sen teemo alırdın ben hades pentalar atardık güzel oyundu

1250 kişilik silkroad server biliyorum.Oynuyorumda.Oyun 4 yıldır açık hala tıklım tıklım dolu.

Ama isim vermek yasak galiba :D

Geri