• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lotro At Alma Rehberi (Lotro Nasıl At Alabilirim?)

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

Herkese merhabalar.

Etmek istediğim bir kaç kelam var. Şimdi ben bu at satın alma rehberini niye hazırladım, niçin hazırladım, nasıl hazırladım, bunu izaha gerek yok. Görüyorsunuz, hazırlamışım, ama hazırlamamış da olabilirim, hazırlamışsam; hazırlamışımdır, hazırlamamışsam; hazırlamamışımdır. Görünen rehber, uzakta değildir. Bu rehberi hazırladık da, hazırlamadık mı dedik? Bunlar bir takım uydurma laflardır. Sahi yahu, ben bu rehberi niye hazırladım, kim hazırlattı ulan bu rehberi bana? Heh, o kadar çok soruldu ki bu soru, artık tekrarlanmasını istemedim. Haydi başlayalım o zaman.

Öncelikle, hem Free oyuncuların, hem de V.I.P. oyuncular için nasıl at satın alabileceğinizi göstereceğim, keza şuan ben de Premium'um.

Yapmamız geren ilk şey, 20. levela ulaşmak. (Eğer Free oyuncuysanız, level 5 yeterlidir, sadece aşağıdaki adımları izlemelisiniz.) Wallet'ınızda 500 silver olduktan sonra da, bir at alacak paraya sahip olmuş olacaksınız. Bu gereksinimleri sağladıktan sonra, West Bree'ye gidip, 1 silver ödeyerek, Hengstacer Farm'a gidelim.

Free to Play isek 95 Turbine Point ödeyerek, Riding Skill almak zorundayız. Bunu da "Search" kısmına riding skill yazarak kolayca bulabiliriz. Daha sonrasında da, Eogar ile konuşup, istediğimiz atı oradan alabiliriz.
PC2ibalP.jpg

jxK0J78a.jpg

OZtV5iFn.jpg

OFu2WTS0.jpg

Eğer ki aylık ücretinizi ödüyorsanız veya ömür boyu üyelik aldıysanız. 20. levelda Eogar'a gidip, ondan bir görev almanız gerekmekte. O görevde ise sizden zamana karşı yarışmanızı isteyecek. Verilen süre içerisinde, Hengstacer Farm'ın etrafındaki kapılardan at binerek geçmeniz gerekmekte. "Benim atım yok neye bineceğim" diyorsanız, girişin hemen önünde Bloodbay isimli atı biniyoruz. Aşağıda ise geçeceğiniz belirli yerleri gösterdim, bende görev olmadığı için süre ile yarışmadım, ama zorlanılacak bir süre değil, ilk seferiniz ise belki ikinci defa denemeniz gerekebilir.
Hu8VnqBS.jpg

Rhim6BaT.jpg

qBH1PDzE.jpg

dyTcU0E6.jpg

LwaGPoBE.jpg

2BVKfRzq.jpg

Yarış bittikten sonra ise, Eogar'la konuşup görevi tamamlamalısınız. Daha sonra ise 500 silver ödeyerek, dilediğiniz atı alabilirsiniz.

Alıntıdır.

Geri