• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LOTRO Game Error 201 Hatası Fix

GeNeRaL54

Daimi Üye
Aktiflik
K.Tarihi
9 Ara 2015
Puanı
12
Merhaba Arkadaşlar bu konuda size LOTRO da alınan Game Error 201 hatasının çözümünü anlatmak istedim çok aradım hiç bir yerde yok bende konu açmak istedim
https://www.maxigamerz.com/t/199435-sik-karsilasilan-problemler-1-anlatim
Bu konudakini denedim düzelmedi

Öncelikle ben hatayı şu şekilde aldım

- Oyunu indirdim kurdum daha sonra açınca bir yazı geldi tam hatırlamıyorum 6gb falan diyordu evet dedim başlatıldı ve 22Gb indirme başladı
- Daha sonra PC de oluşan net bağlantısı sorunu nedeniyle Pc yi geri yükleme yaptım doğal olarak Lotro gitti oyunu tekrar indirip kurdum bu sefer gelen yazıya hayır dedim ve 11 Gb indirmeye başladı.
( Büyük İhtimal Hatanın Nedeni Buydu Siz Sakın HAYIR Demeyin :) )

Şimdi Bu Hatayı Şu Şekilde Çözdüm

- İndirdiğim Setup Dosyasını Tekrar Çalıştırıp Repair ve Remove Seçeneğinden Repair Seçeneğini Seçip Next Next Diyerek Tekrar Yükledim. Yükleme Bitince Oyunu Başlat Seçeneği İşaretliydi Fnish dedim ve İlk kez yüklerkenki gelen yazı tekrar geldi ve evet dedim eksik olan 6Gb lık dosyayı indirdi

Çözüm Bu Şekilde Bende Böyle Düzeldi

Son düzenleme:
Teşekkürler bizimle paylaştığın için.

Geri