• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

LotRO Helm's Deep

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Exodus
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Exodus

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
21 Nis 2009
Puanı
95
maxigamebanner2.png

LOTRO-Helms-Deep-logo2.png

18 Kasım'da çıkması planlanan Helm's Deep (Miğfer Dibi) bazı sorunlar nedeniyle 2 gün ertelenmişti ve bugün itibariyle oynanabilir.

Oyundaki bazı değişiklikler:

• Level sınırı 85'ten 95'e yükseldi.
  • Captain, Champion ve Guardian sınıfı artık 1 level itibarı ile 'heavy armor' giyebilecek.
  • Bow(yay) ve crossbow(arbalet) artık 7 level itibarı ile kullanılabilir.
  • Günlük Hobbit Presents'e(hobbit hediyeleri) Skirmish Mark ve LIXP Rünleri eklendi.
  • Karakterlerdeki Bounders Bounty Tokens, Marks ile değiştirildi.
  • Travel Rations kaldırıldı.
  • Bayan hobbit karakterlerdeki koşma animasyonu yenilendi.

Bunların yanında daha bir sürü yenilik oyuna eklendi.

*Elimden geldiğince terimleri ellememeye çalıştım, boş vakit buldukça diğer yenilikleri de ekleyeceğim.

maxayrac3.png

Son düzenleme:
Şu oyunu hep merak ettim ama başlama fırsatım olmadı sizce nasıl ?

Şu oyunu hep merak ettim ama başlama fırsatım olmadı sizce nasıl ?

Öncelikle oyun filme göre değil kitaba göre yapılmıştır bunu belirteyim. Daha önceden paralıydı fakat bir kaç sene önce ücretsiz oldu. Her ne kadar yine para ile alınan Turbine Point ve Vip sistemi var. Oyun görevler üstüne kurulu ve İngilizceniz iyiyse senaryo gayet zevklidir. Anlatacak daha çok şey var :) merak ettiğiniz bir şey varsa sorun yardımcı olurum.

Oyunu çözmem sizce ne kadar zamanımı alır ? Bide siz oynuyormusunuz tavsiye edermisiniz ?

Geri