• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lotro Hobby: Balıkçılık Rehberi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan IMLEGEND
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

IMLEGEND

Aileden
Aktiflik
K.Tarihi
23 Nis 2009
Puanı
152
maxigamebanner1.png

maxayrac3.jpg

İlk olarak Breedeki Hobby Master ile konuşarak hobi edinebiliyorsunuz. Hobi'yi aldığınız zaman envarterinize bir tane olta geliyor.Bu skilli kullanmak için Karakterinize girip.

27dc44U1.jpg

Yukarıdaki gibi hobby bölümune giriyorsunuz.Orada bulunan olta kancası şeklinde bir skill var ona basılı tutup skill bara sürükleyin daha sonra envarterde bulunan oltamızı takıyoruz.Bundan sonra istediğimiz gibi bir suya gidip skill barımıza koyduğumuz skillimize basıyoruz ve karakterimizi oltasını suya fırlatıyor balık oltaya takıldığı zaman tekrar aynı bastığımız skille basıyoruz (hızlı davranmanız gerekiyor 3-4 saniye içinde balık oltadan kurtulabiliyor) ve karakterimiz oltayı çekiyor böylece envarterde bir balık oluyor.Ilk baslarda paslı bıçak ve zorun tutabilisiniz ama korkmayin.

oaIUJ2Kf.jpg

Yukarıdaki gibi 200 e kadar dolan bir bar var o doldukca daha iyi baliklar tutabiliniyor.Özellikle Evendim'deki manzaraya bakarak balık tutmak ayrı bir güzel.

Evinizin Duvarına Balık Asmak

Duvara balık asmak için balık tutuyorsunuz.Barter item düşerse bilin ki duvara balık asabileceğiz.ilk olarak barter item tutmalıyız.Tuttukta sonra Bree'deki Fishing Taxsidermist'e giderek Barterı vereceğiz sonra envantere bir balık tablosu gelicek.Bu tabloyu eve girip decorations'a tıklayıp duvarlardan birine tıklayıp balık tablosuna sağ tıklayın ve düzenlemeleri yaptıktan sonra duvarınızda koleksiyonunu yapabileceğiniz tablolar olucak.
Buda benim Questteyken balık tuttuğum zaman.

CXJvIm2U.jpg

Alıntıdır.

Geri