• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

lucian op

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Lordios
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

aatroxada öyle deniliyordu nerf merf görmedik?

----------

aatroxada öyle deniliyordu nerf merf görmedik? oynayanlar hemen sıkılıyor yeni gelen champlarla uğraşmak istemiyor ondan kolay kolay nerf gelmez

şirket politikası , adamlar satın alınsın istiyor neden nerflesinler hemen

Peki bu ulti sekiyormu yoksa sadece 1 kişiyemi vuruyor ?

45 saniye cdsi var ultiyi sırf karşıdaki adamı dürtmek için bile harcayabilirsin ezrealın op hali adama iki üç ulti atarak out farm yapabilir rahatlıkla hoş bi hero ama karşısında olmak istemem :)

ek olarak mr boqe nin yayınında izlemiştim sanırsam ölmeden önce Sarah diyip yere yığılıyor hoş bir champ nerf gelmesini istemem alacam bu heroyu :)

Son düzenleme:
Peki bu ulti sekiyormu yoksa sadece 1 kişiyemi vuruyor ?

45 saniye cdsi var ultiyi sırf karşıdaki adamı dürtmek için bile harcayabilirsin ezrealın op hali adama iki üç ulti atarak out farm yapabilir rahatlıkla hoş bi hero ama karşısında olmak istemem :)

ek olarak mr boqe nin yayınında izlemiştim sanırsam ölmeden önce Sarah diyip yere yığılıyor hoş bir champ nerf gelmesini istemem alacam bu heroyu :)

büyük ihtimal nerf geldi gelmesede kesin gelicek pbe de rengar bile 2-3 nerf yemişti

ult nin önüne minion geçerse miniona vuruyor yani ult kesile biliyor dün denedim ult bazen kontrol edemedim adama kitlenmedi pach gelmiş ama nerf gelir

----------

alın bakalım buda yeni video

[video=youtube;XgyaSFTcopI]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=XgyaSFTcopI[/video]

Bide bu var

size sıcak lucian nerfleri getirdim :
Lucian

• Işık Atışı ( Q ) mana harcaması 50/55/60/65/70′den 60/65/70/75/80′e arttırıldı.
• İntikam Ateşi ( W ) Hız bonuzu 40/45/50/55/60%’tan sabit %40′a düşürüldü.
• İntikam Ateşi ( W ) Etki alanı 1100′den 900′e düşürüldü.
• İntikam Ateşi ( W ) AD ratiosu .9′dan .6′ya düşürüldü.
• İnfaz ( R ) Başlangıç hasarı 35/50/60 ( .4 AP ) ( .33 AD )’tan tane başı kurşuna 40/50/60 (.3 AP) ( .3 AD ) olarak değiştirildi.
• İnfaz ( R ) artık mininonlara %400 damage vuracak, %300′den arttırıldı.
• İnfaz ( R ) attack speed ölçüsü 2.5/3.0/3.5 (2.5/3.0/3.75′ti)
• Lucian’ın seslendirmesi Sungun Babacan tarafından yapılıyor.

Geri