• Forum vBulletin altyapısından Xenforo altyapısına geçirildi, bu sebeple eski şifreleriniz ile foruma giriş yapamayacaksınız, parolamı unuttum adımından mailiniz ile şifre sıfırlayarak giriş yapabilirsiniz.

Üyeliklerinde geçerli bir mail adresi olmadığı için sıfırlama yapamayacak kullanıcılar forum kullanıcı adlarını ve yeni şifrelerini yazarak info@maxigame.org adresine şifre sıfırlamak istediklerine dair bir mail göndersinler şifrelerini sıfırlayıp mail adreslerini güncelleyeceğiz. Şifreniz sıfırlandıktan sonra foruma giriş yapıp tekrar istediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

Lulu & Swain Solo Top

Aktiflik
K.Tarihi
12 Ocak 2015
Puanı
0
Merhaba daha öncede konu açmıştım turnuvaya katılacağımı söylemiştim ve hero önerisi istemiştim sizden.

Hangi herolarla oynayacağıma karar verdim üst koridorda Swain & Lulu ile oynama kararı aldım buraya bu konuyu açma sebebim ise fikir alışverişi yapmak istemem :)

Aranızda Swain & Lulu solo oynayan var mı ? Varsa her türlü tavsiyeye açığım :)

Swain olmaz turnuvada gitmez. Çok ap solo gitmek istiyosan lulu alış takım savaşlarında combolara her zaman uyar.

Turnuva sonuçlandı yarı finalde elendik ilk oyun Lulu oynadım 2-3-19 bitirdim oyunu tam bir can kurtaran görevi gördüm mid lane Zed olduğundan takıma büyük katkım oldu,

Swain'i tercih ettiğim oyun tam anlamıyla parçalandı takım solo olarak iyi görev yaptım teamfightlerde gereken damageyi verdiğim halde kazanamadık oyunu aşırı feedlenmişti karşı takımın mid&bot lanerleri,

Neyse bir dahaki turnuvada jungle oynayacağım koridor değişikliği yaptık takımdan bazı oyuncular çıkartıldı yeni oyuncular eklendi şuana kadar hiç bir turnuva oyununda feedlemedim farmım kill sayım hep ideal oldu böyle devam etmek istiyorum jungle için metada olan şampiyonlar hangileri ?

Yeni meta ile aşırı zor kamp temizlemek bana önerebileceğiniz bir Türkçe gameplay videosu ve şampiyon rehberi var mı ?

Son düzenleme:
Turnuva sonuçlandı yarı finalde elendik ilk oyun Lulu oynadım 2-3-19 bitirdim oyunu tam bir can kurtaran görevi gördüm mid lane Zed olduğundan takıma büyük katkım oldu,

Swain'i tercih ettiğim oyun tam anlamıyla parçalandı takım solo olarak iyi görev yaptım teamfightlerde gereken damageyi verdiğim halde kazanamadık oyunu aşırı feedlenmişti karşı takımın mid&bot lanerleri,

Neyse bir dahaki turnuvada jungle oynayacağım koridor değişikliği yaptık takımdan bazı oyuncular çıkartıldı yeni oyuncular eklendi şuana kadar hiç bir turnuva oyununda feedlemedim farmım kill sayım hep ideal oldu böyle devam etmek istiyorum jungle için metada olan şampiyonlar hangileri ?

Yeni meta ile aşırı zor kamp temizlemek bana önerebileceğiniz bir Türkçe gameplay videosu ve şampiyon rehberi var mı ?
bak dediğime gelmişsin lulu mao oyna demiştim sadece swain top çok sıkıntılı... Main jungle euw da oynuyorum ormana ait bütün yenilikleri biliyorum şuanda zaten oyunu taşıyan en önemli görev ormanda diyebilirim meta ormana yöneldi çünkü;) hareketli ve pasiflerle birlikte kolay kamp temizleyen,ejderhaları gerektiğinde erkenden solo yapacak ve karşı tarafa bırakmayacak şampiyonlar öğrenmelisin

----------

fiddle + hecarim(yeni patchde küçük bi buff geldi denenebilir) + jarvan + panth(turnuvalarda çok görmeye başladım) + warwick(yeni metada efsane oldu) + vi(erken 1-2 skorla oyunu hep taşıyor) + son olarak ben jax oynuyorum 1.itemden sonra çok tehlikeli olabiliyor pasiflerle birlikte yapıştığını eritiyor yeni meta ormancıları bunlar ;) rengar lee bunlar her zaman ormanda etkili ama turnuva ve yeni metadan bahsediyorsak yukarıda önerdiklerime çalış

Geri